Geri Dön
TelevizyonMasterchef neden yok? 2 Kasım Masterchef yeni bölüm bugün var mı, bu akşam yok mu? Masterchef ne zaman, saat kaçta, hangi gün?

Masterchef neden yok? 2 Kasım Masterchef yeni bölüm bugün var mı, bu akşam yok mu? Masterchef ne zaman, saat kaçta, hangi gün?

Masterchef hayranları bugün programın yayınlanmasının ardından "Masterchef neden yok, ne zaman, saat kaçta yayınlanacak?" sorularına yanı aramaya başladı.

Masterchef neden yok? 2 Kasım Masterchef yeni bölüm bugün var mı, bu akşam yok mu? Masterchef ne zaman, saat kaçta, hangi gün?

2 Kasım 2022 Masterchef Türkiye, TV8 yayın akışında görünmüyor. Yarışmayı takip edenler arama motorlarına yönelerek “2 Kasım Masterchef bugün var mı, Masterchef neden yok?” sorularına yanıt arıyor. Peki, Masterchef yeni bölüm ne zaman?

MASTERCHEF  NEDEN YOK, BUGÜN YOK MU?

TV8 yayın akışında Masterchef Türkiye yer almıyor. Masterchef yerine, saat 20:00'da TV8'in yeni dizisi Tuzak 3. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Televizyon programı Masterchef Türkiye, 2 Kasım 2022 tarihinde ekranlara gelmeyecek. MasterChef, bundan sonra çarşamba akşamları yayınlanmayacak.

Yeni sezonu başlayan MasterChef Türkiye yarışma programı Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar günleri yayınlanmaktadır.

TV8 YAYIN AKIŞI

16:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

20:00 Tuzak

00:15 Tuzak

01:15 Zuhal Topal'la Yemekteyiz

03:30 Doya Doya Moda

05:00 Canım Annem