Gazete Vatan Logo
TelevizyonGelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 puan durumu! Gelinim Mutfakta gün birincisi bugün kim oldu, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 puan durumu! Gelinim Mutfakta gün birincisi bugün kim oldu, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta yarışmacılar en lezzetli yemeği yapmak için yarışıyor. Gelinim Mutfakta ara final öncesi kalan son dörtlü olmak ve çeyrek altını kazanmak için kaynanalardan yüksek puanlar almak için mücadele ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? İşte, Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 puan durumu ve gün birincisi…

Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 puan durumu! Gelinim Mutfakta gün birincisi bugün kim oldu, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta Nursel Ergin'in sunumuyla devam ediyor. Gelinim Mutfakta ara final heyecanı yaşanıyor, bu hafta son eleme yapılacak. Pazartesi günüyle birlikte yeni iki yarışmacı gelecek, bir ay boyunca ise eleme olmayacak. Peki, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 26 Ocak 2023 Gelinim Mutfakta puan durumu...

Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 puan durumu

26 Ocak 2023 Gelinim Mutfakta puan durumu henüz belli olmadı.

Gelinim Mutfakta gün birincisi bugün kim oldu, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?

Haftanın dördüncü gününde gün birinci henüz belli olmadı.

25 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi Rabia oldu ve çeyrek altının sahibi oldu.