Geri Dön
TelevizyonDoya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacısı  Zeynep Billur Uludağ!

Doya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacısı  Zeynep Billur Uludağ!

TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda programında adını duyuran isimlerden biri de Zeynep Billur oldu. Sevilen programın yarışmacılarından Zeynep Billur Uludağ hakkında yapılan aramalar ise arttı. Peki Zeynep Billur Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Doya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? TV8 ’de yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacısı  Zeynep Billur Uludağ!

Zeynep Billur Uludağ, Doya Doya Moda yarışmasının kadrosunda yer alıyor. Peki Doya Doya Moda Zeynep kimdir, kaç yaşında, nereli?  

Zeynep Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Zeynep Uludağ, ‘’Moda benim için yaşam stili ve hayat felsefesi. Kısaca vizyon. Kızlar herkes ayağını denk alsın, size güçlü bir rakip geliyor. Ayağınızı kaydırabilecek.’’ Dedi.

Yemekteyiz, En İyi Benim, Zuhal Topal’la Yemekteyiz ve Konuşanlar programlarında da yer alan Uludağ, İstanbul doğumlu ve 32 yaşındadır. Anaokulu öğretmenliği okumasına rağmen daha sonrasında mimarlık eğitimi alarak iç mimarlık yapmaktadır.

Zeynep Billur Uludağ'ın İnstagram hesabı ne?

Zeynep Billur Uludağ'ın İnstagram’da @zeynepbilluruludagg adı ile 62.8K takipçisi bulunmaktadır.