Geri Dön
TelevizyonAşka Dair filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? İşte Aşka Dair oyuncu kadrosu ve konusu…

Aşka Dair filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? İşte Aşka Dair oyuncu kadrosu ve konusu…

2021 yılında gösterime giren Aşka Dair filmi bu akşam Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. romantik türü filmin yönetmen koltuğunda Hasan Doğan otururken, filmin başrollerini Tuğba Melis Türk ve Alper Saldıran paylaşıyor. Peki Aşka Dair filmi konusu nedir, Aşka Dair oyuncuları kimlerdir?

Aşka Dair filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? İşte Aşka Dair oyuncu kadrosu ve konusu…

2021 vizyon tarihli Romantik komedi türündeki  Aşka Dair filmi, bu akşam televizyonda ilk kez ekrana gelecek. İpek ve Furkan'ın aşk hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerini Tuğba Melis Türk ve Alper Saldıran üstleniyor. İşte Aşka Dair'in konusu ve oyuncu kadrosu.

AŞKA DAİR FİLMİ KONUSU NEDİR?

İpek, çok aşık olduğu ve ilk aşkı olan Furkan’dan aldatıldığını düşündüğü için ayrılmıştır. Furkan’dan sonra da kimseye âşık olmamış ama kendisine ilgi gösteren Cengiz ile nişanlanmıştır. Cengiz’in evde olmadığı gün en yakın arkadaşı Simge ile Cengiz’e doğum günü sürprizi hazırlayacaklarken Cengiz’i başka bir kadın ile görürler. İpek yaşadığı bu ikinci aldatılmadan sonra depresyona girer. Simge ise kafasını dağıtması için onla birlikte bir tekne turu tatili ayarlar ve beraber tekne turuna çıkarlar. Tekne turuna çıktıklarında İpek’in yıllar önceki ilk aşkı Furkan’da kız arkadaşı Esra ile aynı tekne turundadır. İpek onu görünce etkilense de sinirlenir. Tekneden ayrılmak istese de Simge onu kalmaya ikna eder ve tatillerine devam ederler. Tekne turunun sonlarına doğru Furkan ve İpek her karşılaştıklarında gergin bir ortam oluşur ve İpek dayanamayıp tekneden artık ayrılmak ister tam tekneden ayrılacakken Furkan her şeyi açıklar.

AŞKA DAİR OYUNCULARI KİMLERDİR?

Tuğba Melis Türk, 

Alper Saldıran, 

Serenay Aktaş, 

Selahattin Taşdöğen, 

Binnur Şerbetçioğlu, 

Orçun Kaptan, 

İlayda Aydın