Gazete Vatan Logo
Magazin Taner Tolga Tarlacı, cezaevinden çıkar çıkmaz yaptığı açıklamayla olay oldu

Taner Tolga Tarlacı, cezaevinden çıkar çıkmaz yaptığı açıklamayla olay oldu

Taner Tolga Tarlacı, "Tutuklandım" mesajından aylar sonra sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımla herkesi şaşkına çevirdi. Cezaevinden çıktığını duyuran eski Survivor yarışmacısı, sevenlerinden acil cep telefonu istedi. Kendine 3T' lakabını takan Tarlacı'nın, cezaevinde intihar girişiminde bulunduğu haberi kısa sürede gündem olmuştu.

Taner Tolga Tarlacı, cezaevinden çıkar çıkmaz yaptığı açıklamayla olay oldu

İlk olarak 'Yetenek Sizsiniz' ile karşımıza çıkan, 2011 yılında katıldığı 'Survivor Ünlüler Gönüllüler'de farklı kişiliği ve açıklamaları ile kısa sürede adını geniş kitlelere duyuran Taner Tolga Tarlacı, yarışma sonrası 'Taner Firar'da programını da sunmuştu. Türkiye'de işlediği suçlardan dolayı Güney Kıbrıs'a kaçan Taner'in, burada da gasp suçundan tutuklanıp, cezaevine gönderildiği ortaya çıkmıştı.

'BİLEKLERİNİ KESTİ' İDDİASI!

Geçtiğimiz kasım ayında gündeme gelen iddiaya göre, Survivor'ın eski yıldızı, cezaevinde intihar girişiminde bulunmuş ve son anda gardiyanlar tarafından kurtarılmıştı. Bileklerini kestiği gardiyanlar tarafından fark edilen Tarlacı'ya, ilk müdahaleyi cezaevi doktoru yapmıştı. İki gün müşahede altında tutulan Tarlacı, daha sonra tekrar koğuşuna geçmişti.

KESİCİ ALETLE GASP!

Bir dönem adından sıkça söz ettiren, yarışmanın ardından adı skandallarla anılan Taner Tolga Tarlacı'nın, Haziran 2022'de kesici aletle gasp etme suçu sebebiyle cezaevine girdiği ortaya çıkmıştı. Kendisine '3T' olarak tanıtan Tarlacı, kelepçeli fotoğrafı ile çok konuşulmuştu.

Haberin Devamı

"ACİLEN BİRİ SON MODEL TELEFON YOLLASIN"

19 Haziran tarihinde "Tutuklandım" şeklinde bir mesaj yazan ve sessizliğe gömülen eski Survivor yarışmacısı, altı ay sonra ortaya çıktı. Cezaevinden çıktığını söyleyen Survivor Taner, 20 bin takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

Cezaevinden çıktım bugün Allah’a şükür. Altı ay içerideydim. Sosyal medyada yayın açamıyorum. Acilen biri bana son model telefon yollasın. Savcıda yazdığım telefon bozuk, kamera görüntü yok. Bir çare bulalım.

TANER TOLGA TARLACI KİMDİR?

2 Eylül 1984 tarihinde Hamburg’da dünyaya gelen Taner Tolga Tarlacı, sekiz yaşına kadar Almanya’da eğitim aldıktan sonra ailesi ile Mersin’e taşındı. Aslen Kayserili olan, 2005'te Güney Kıbrıs’a yerleşen Taner, Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunudur.

2010'da katıldığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye birinci turda veda eden Tarlacı, 2011'de mücadele ettiği Survivor'ı ise üçüncü olarak tamamladı.

Haberin Devamı