Gazete Vatan Logo
Magazin Survivor'da Fatih ağladı Asena güldü! Konseyde şaşırtan anlar

Survivor'da Fatih ağladı Asena güldü! Konseyde şaşırtan anlar

Survivor 'ünlüler gönüllüler' formatında 'Survivor 2023'te ilginç bir olay yaşandı. TV8'de ekranlara gelen fenomen yarışmanın son bölümünde, gönüllüler adına mücadele eden Fatih ve Asena'nın görüntüsü dikkat çekti.

Survivor 2023'ün 14 Mart Salı akşamı yayınlanan bölümünde; eleme potasına giren Fatih Kılıçarslan, ada konseyindeki konuşmasında duygularına hakim olamadı.

Fatih'in arkasında oturan takım arkadaşı Asena Demirbağ ise bu durum karşısında kendini tutamayıp, gülmeye başladı. Konseyde yaşanan o anlar kameralara da anbean yansıdı.

 

YORUM YAĞMURU!

Survivor'ın iddialı yarışmacılarından Survivor Asena'nın mimik ve hareketleri ekran başındaki izleyiciler ve sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

ASENA'NIN ESKİ EŞİ AHMET DURSUN ÇIKTI!

Survivor 2023'ün tanıtım videosunda "Güçlü bir kadın, güçlü bir anne. Bir de şampiyonluk. Neden olmasın? Bekle beni Survivor, dişi kurt geliyor" diyen Asena Demirbağ, parkur performansının yanı sıra özel hayatıyla da adından söz ettiriyor. Bir kız çocuğu annesi olan Demirbağ'ın eski eşi de ünlü çıktı.

OLAYLI BOŞANMA! "BEN RAZI DEĞİLDİM"

26 yaşındaki Asena Demirbağ, 2019 yılında kendisinden 19 yaş büyük Ahmet Dursun ile nikâh masasına oturmuştu. 2020'de kızlarının dünyaya gelmesiyle anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, Kasım 2021'de tek celsede olaylı şekilde evliliklerini sonlandırmıştı.

Haberin Devamı

 

Boşanmanın ardından '2. Sayfa' canlı yayınına telefonla bağlanan Asena Demirbağ, gözyaşlarına hakim olamamıştı: Çok üzgünüm, böyle olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim, bunu daha önce de söyledim. Boşanmaya razı değildim, kabul etmek zorunda kaldım, çok üzgünüm. Babasız büyüdüm, çok erken yaşta kaybettim. Babanın hayatta olup da bu şekilde olması, ayrılması bu kadar kolay olmamalı. Fikir ayrılığı çocuk varken olacak şey değil.

"AİLEMİ KARŞIMA ALIP EVLENDİM"

Çok severek evlendim, ailemi karşıma alıp evlendim. Ahmet’e çok inandım, güvendim. Kendimi yarı yolda kalmış hissediyorum çocuğumla. Çok zor süreç, düşünmekten uyuyamıyorum. Sevgi bitebilir, ortada bir çocuk yokken olabilir ama ortada çocuk varken düşünmen gerekiyor. Çok küçük, keşke biraz büyüseydi de ondan sonra olsaydı bu durum.

AHMET DURSUN DA İKİ KEZ SURVİVOR'A KATILDI

45 yaşındaki eski futbolcu Ahmet Dursun, 2014 yılında Survivor'da yer almış ve yarışmayı üçüncü olarak tamamlamıştı. 2015'te 'All-Star' kadrosunda da yer alan eski futbolcu, fakat sağlık problemi nedeniyle Survivor'a veda etmek zorunda kalmıştı.