Geri Dön
MagazinÖzge Gürel'den duygusal bir paylaşım geldi! "Her şeyi sana benzememe borçluyum"

Özge Gürel'den duygusal bir paylaşım geldi! "Her şeyi sana benzememe borçluyum"

Kiraz Mevsimi dizisinde tanışıp 7 yıldır aşk yaşayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda ilk adımı attı. Özge Gürel'den nişanın ardından duygusal paylaşımlar geldi.

Özge Gürel'den duygusal bir paylaşım geldi! "Her şeyi sana benzememe borçluyum"

Rol aldıkları Kiraz Mevdimi dizisinde tanışıp 7 yıldır aşk yaşayan oyuncu çift Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz günlerde nişanlandı. Özge Gürel'den nişanın ardından yeni fotoğraflar geldi. Geçtiğimiz yıl babasını kaybeden Özge Gürel, paylaşımında duygusal ifadelere yer verdi.

İşte o paylaşım:

"BABAMA HEDİYE ETTİK"


"Ben bu yıl 'Babalar Günü'nde eve koşup babama sarılamadım ama bu şahane insanlarla, sevgilim ve benim yeni maceramızı kutladık ve babama hediye ettik.

"EN SEVDİĞİ YER"


Bu ev, bu bank benim çocukluğum... Babacığımın en sevdiği yer, ona haberi tam burada verdik. Daha bir yıl bile olmadı... Nasıl emindim hep burada olacağından gözündeki ışıkla.

Hala çok zor yokluğun hakkında konuşmak... Çıkamıyor ağzımdan kelimeler, sanki öyle bir gün hiç yaşanmadı ama konuşursam gerçeğe dönüşecek. Hiç geçmeyecek bir acı bu.

Acı öyle duruyor, sen etrafında bir hayat kuruyorsun, büyüyorsun... Sen bunu biliyordun babacığım o kadar çok kayıp yaşadın o kadar yoruldun ki, buna rağmen seni kırdıklarında bile devam ettin insanlara inanmaya.

"HER ŞEYİ SANA BENZEMEME BORÇLUYUM"


Sana benzeyen bu huyumdan şikayet ederdim arada. Ama iyi ki devam etmişim, etmişiz babacığım. Hayatımdaki tüm güzellikleri, muhteşem insanları, aşkımı sana benzememe borçluyum, seninle büyümeme borçluyum. İyi ki babamsın. Senden bana, bize tertemiz bir vicdan ve çok özlem kaldı. Seni çok seviyorum. Biliyorum ki bir hayat daha var sarılacağımız."