Geri Dön
MagazinKorcan Kol'dan müdahale: Merak etme aşkım, ben buradayım

Korcan Kol'dan müdahale: Merak etme aşkım, ben buradayım

22 yaşındaki Korcan Kol, önceki gün oyuncu sevgilisi Ahsen Aleyna Bülbül ile objektiflere takıldı. Kahve sonrası koyu sohbete dalan genç aşıkları, çıkışta panik oldu. Arabasını istedikten sonra bekleyen oyuncu, yanına yaklaşan köpeğin, sevgilisini korkutmasıyla hemen müdahale etti.

Korcan Kol'dan müdahale: Merak etme aşkım, ben buradayım

BeMan dergisinin şubat sayısına konuk olan Korcan Kol, şöhret basamaklarını tırmanırken yaşadığı zorlukları anlatmıştı: Çeşitli otellerde aşçı olarak çalıştım. 13 yaşımdan bu yana sürekli oyunculuk için çok çabaladım. Oyuncu olmak o kadar çok istiyordum ki bazen kazandığım para kurs için yeterli olmuyordu. Kurslara param yetmesi için şapkamı takıp sokakta kağıt topladım.

"GECE KULÜPLERİNDE GARSONLUK YAPTIM"

“Gece kulüplerinde garsonluk yaptım” diyen Korcan Kol, “Tek amacım oyunculuk mesleğine giden bu yolda kendi emeğimle yolumu aydınlatmaktı, bu yüzden çalışmak ayıp değil" ifadelerini kullanmıştı.

"RUJLU BİR KADINI ÖPMEM"

Korcan Kol, "Karşı cinste seni en çok hangi özellik etkiler?" sorusuna da cevap vermişti. Ünlü oyuncu, "Ruhu da görüntüsü de doğal olan kadınlardan hoşlanıyorum. Makyaj yapmayan kadın daha çok ilgimi çeker. Çok makyaj yapan ve özellikle kırmızı ruj sürmüş bir kadın kolay kolay dikkatimi çekmez. Rujlu bir kadını öpmem, kendimi rujla öpüşmüş gibi hissederim" demişti.

SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre; Korcan Kol, önceki gün oyuncu sevgilisi Ahsen Aleyna Bülbül ile görüntülendi. Brunch yapmak için Rumelihisarı'na giden ikili, boğaz manzarası eşliğinde mekanda üç saat oturdu.

ÇIKIŞTA PANİK OLDULAR

Kahve sonrası koyu sohbete dalan ikili, çıkışta panik oldu. Arabasını istedikten sonra bekleyen oyuncu, yanına yaklaşan köpeğin, sevgilisini korkutmasıyla hemen müdahale etti. Bülbül'ün hemen elini tutan ve "Merak etme aşkım, ben buradayım" diyen oyuncu, muhabirlerin görüntü aldığını da fark edince hızlıca oradan ayrıldı.

Soruları yanıtsız bırakan ikili, araçlarının gelmesiyle hızlıca oradan ayrıldı.