Gazete Vatan Logo
MagazinKanal D'nin eğlenceli yarışması Turnike izleyicileri ekrana kilitledi

Kanal D'nin eğlenceli yarışması Turnike izleyicileri ekrana kilitledi

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, ekranlara Kanal D ile dönen Turnike yarışmasına ‘güldürürken ağlayarak’ başladı. 7 yıl önce aramızdan ayrılan sunucu Vatan Şaşmaz’ın eski bir açılış anonsuyla stüdyoya giren Erbil, yarışma sırasında yaptığı esprilerle yarışmacıları ve izleyicileri güldürürken, Şaşmaz’ın anonsu sırasında gözyaşlarını tutamadı. Ünlü sunucunun bu duygusal anları ilk programa damga vurdu.

Kanal D'nin eğlenceli yarışması Turnike izleyicileri ekrana kilitledi

Kanal D, yaz sezonunda ses getirecek bir işe imza attı. Televizyon tarihinin en uzun soluklu yarışmalarından olan Turnike, Kurban Bayramı ile birlikte ekranlara yeniden ‘Merhaba’ dedi. Turnike, bayramın ilk gününden itibaren seyircileri ekran başına kilitlemeyi başardı.

DEMEK Kİ UNUTMAMIŞSINIZ
Dillere pelesenk olan “Ay ay ay ay” ve “Amanın amanın” sözleriyle stüdyoya giren Erbil, “Demek ki unutmamışsınız. Bugün çok özel çok güzel bir gün, mübarek bir gün. Türkiye’nin ilk yerli yarışma programı Turnike ile Kanal D ekranlarındayız.” dedi.

TORUN SÜRPRİZİ
Birbirinden güzel 13 hostes de yarışmada Erbil’e yardımcı oldu. Erbil, zaman zaman hosteslere takılarak izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Erbil’in kızı Sezin Erbil’den olan torunu Elisa, ilk programda dedesine sürpriz yaptı. Dede torun stüdyoda eğlenceli bir dansa da imza attı.

Kanal Dnin eğlenceli yarışması Turnike izleyicileri ekrana kilitledi

90’LARIN POP STARLARI
Turnike’nin Bayram Özel bölümünün konukları, 90’lar Pop’un unutulmaz isimlerinden Eda Özülkü, Reyhan Karaca, Elif Karlı, Sibel Alaş, Metin Özülkü, Çelik, Ferda Anıl Yarkın ve Ümit Sayın oldu. “Kapı Açtırma”, “Çağrışım”, “Evet-Hayır” cevaplarıyla oynanan “Kulaklık Oyunu” ve “Final” bölümünün yer aldığı yarışma programında Mali’nin esprileriyle kahkaha dolu anlar yaşandı.

Haberin Devamı

DUYGUSAL ANLAR
Erbil, program süresince yarışmacıları ve izleyicileri güldürürken kendisi de zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Programın başında kendisini anons eden dış sesin Vatan Şaşmaz’a ait olduğunu anlatan Erbil, Şaşmaz’a rahmet dilerken gözleri yaşla doldu. Erbil, Ferda Anıl Yarkın’ın “Üzülme” şarkısına eşlik ederken de gözyaşlarına hakim olamadı.