Gazete Vatan Logo
Magazinİşte Büşra Develi'nin yeni dizisi...

İşte Büşra Develi'nin yeni dizisi...

'Fİ' dizisinde gösterdiği performansala hayran kitlesini artıran Büşra Develi'nin yeni dizisi belli oldu...

İşte Büşra Develi'nin yeni dizisi...

'Mehmed Bir Cihan Fatihi' dizisinin ilk görüntüleri dün akşam görücüye çıktı.

Kanal D'nin merakla beklenen iddialı dizisi 'Mehmed Bir Cihan Fatihi'nin ilk tanıtımı görücüye çıktı. O3 Medya’nın imza attığı dizinin ilk teaser’ı büyük beğeni topladı.

Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu ise Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı “Mehmed”in son olarak iki başrol kadın oyuncusunda değişikliğe gidilmişti. Yeni senaristin gelişiyle beraber bazı karakterlerle ilgili yenilikler yapılmış, bazı roller senaryodan çıkarılmıştı.

İşte Büşra Develinin yeni dizisi...

Çiçek karakterine hayat veren Seda Bakan’ın yerine Büşra Develi ile Hatice karakterini oynayan Selin Demiratar’ın yerine de Hazal Filiz Küçükköse ile anlaşılmıştı. Ancak iki güzel oyuncunun da birinci bölümden itibaren farklı karakterlerle ekibe dahil olduğu öğrenildi.

Büşra Develi “Mehmed” dizisinde Helena, Hazal Filiz Küçükköse ise daha önce Leyla Tanlar’ın adının geçtiği Melike rolü için el sıkıştı. Öte yandan Sedef Avcı’nın da Bayezıd’in annesi Gülbahar Sultan rolüyle dizinin ikinci bölümünden itibaren seyirci karşısına çıkacağı ifade edildi. (Medyatava)

Haberin Devamı