Gazete Vatan Logo
Magazin Ersin Arıcı'ya 'partide kavga' sorusu! Magazin gündemine damga vurmuştu

Ersin Arıcı'ya 'partide kavga' sorusu! Magazin gündemine damga vurmuştu

Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'yla yakın dost olan Kubilay Aka'nın, güzel oyuncunun başrolde yer aldığı dizideki partneri Mert Ramazan Demir'le kavga ettiği dedikodusu günlerdir konuşulmaya devam ediyor. Olaya dahil olduğu iddia edilen Demir'in arkadaşı ve dizideki rol arkadaşı Ersin Arıcı'ya, "Orada neler oldu?" sorusu yöneltildi.

Ersin Arıcı'ya 'partide kavga' sorusu! Magazin gündemine damga vurmuştu

'Yalı Çapkını' dizisinde başrolleri canlandıran Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu, son dönemde gündemden düşmüyordu. İddiaya göre; geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir partide samimi tavırlar sergileyen partnerler, Kubilay Aka'yı rahatsız etti.

Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'yla yakın arkadaş olan Aka, Mert Ramazan Demir'le sözlü tartışma yaşamıştı. Ortam bir anda gerilince, dizi oyuncularından Ersin Arıcı, Demir'in yakın arkadaşı olduğu için Kubilay Aka ile kafa kafaya geldi.

"KENDİME VAKİT AYIRDIM"

Ersin Arıcı, önceki gece Galataport'ta bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Arıcı, "Yoğunum, sete gitmek dışında yaptığım bir şey yok. Bu gün de kendime vakit ayırmak istedim” dedi.

"KONUŞMAYA GEREK YOK"

31 yaşındaki oyuncu, magazin gündemine bomba gibi düşen 'kavga' haberleri hakkında basın mensuplarının yönelttiği "Orada neler oldu? Siz de olaya müdahil olmuşsunuz" sorusunu, "Öyle şeyleri konuşmaya hiç gerek yok" diyerek cevapsız bıraktı.