Geri Dön
MagazinEbru Şallı: İster cilt bakımı yaptırırım, ister evde oturup ağlarım

Ebru Şallı: İster cilt bakımı yaptırırım, ister evde oturup ağlarım

teve2’nin sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen programı “teve2 Magazin Masası”nda bugün, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Ebru Şallı telefon ile bağlandı.

Ebru Şallı: İster cilt bakımı yaptırırım, ister evde oturup ağlarım

Hakkında çıkan eleştirilere isyan ederek “teve2 Magazin Masası”nda cevap veren ünlü isim “İster cilt bakımı yaptırırım, istersem evde oturup ağlarım. Bunun hesabını kimseye vermem.” dedi.

“Ne ara bu kadar kötü, ne ara bu kadar acımasız olduk.” diyerek eleştirilerin haksız olduğunu söyleyen Ebru Şallı babasının vefat haberini aldığı anı anlattı. Ünlü isim “Vefat haberini Amerika’da aldım. Hiç uyumadan Bodrum’a gittim.” diyerek, çok konuşulan reklam paylaşımının da nasıl gerçekleştiğini anlattı.

teve2 Magazin Masası canlı yayınla hafta içi her gün teve2’de…

Ünlü mankenin babası Şükrü Şallı, akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. Şallı'nın önceki gün babasını son yolculuğuna uğurladıktan sosyal medya hesabından ürün reklamı yapması bazı takipçilerinin tepkisine neden oldu.

Bu tepkiler karşısında isyan eden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından bu mesajı paylaştı:

Ne ara bu kadar kötü olmuş insanlar... 'Pes dedirtir' vallahi. Hep mi her şeyin altından bir kötülük çıkarılır. Önce bir başsağlığı dilemeyi öğren. İnsan olmayı beceremiyorsun anladım da dene yani en azından. Senin de annen baban var değil mi? Nihayetinde sen de bir anne babadan doğdun. Azıcık bir Allah korkusu olsun!

Bu arada arkamda koca bir sevgi seli, ordu var; beni yalnız bırakmayan, destekleyen... Başsağlığı dileyen herkese sonsuz teşekkürlerimi ve sevgimi gönderiyorum. İyi ki varsınız. Ben de sizi çok seviyorum. Kalplerimiz hep bir...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber