Geri Dön
MagazinDiriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Alpleri'nin intikamını almak için Candar Bey'in devatini kabul edecek. Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragmanı ile 16 Kasım Çarşamba akşamı TRT 1 ekranında...

Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

TRT 1 ekranında yayınlanan Diriliş Ertuğrul ekrana gelen son bölüm ile izleyenleri bir kez daha ekrana kilitledi. Çarşamba akşamlarının rakipsiz dizisi Diriliş Ertuğrul ekrana gelen son bölüm ardından 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Alpleri'ni defneden Ertuğrul İntikam almak için yemin eder. Candar Bey'in teklifini kabul eden Ertuğrul intikam almanın en kolay yolunun Candar'ların içine sızmak olduğunun farkındadır. Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragmanı ile 16 Kasım Çaraşma saat 20:30'da TRT 1 ekranında...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Didem Balçın, Kaan Taşaner, Cengiz Çoşkun, Nurettin Sönmez'in yer aldığı Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragmanı ile izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zafere giden yollar acı ve gözyaşı ile doludur.

Kayılar sıkıntıyla geçen uzun bir dönemin ardından yaptıkları kilim ticaretiyle ilk defa rahat bir nefes almışlardır. Ancak bu rahatlık kilimleri taşıyan kervanın baskına uğramasıyla yerini tekrar sıkıntılı bir sürece bırakır. Ertuğrul Bey için daha zor zamanlar başlamıştır. Obanın huzurunu henüz sağlamış olan Ertuğrul Bey tekrar meydana gelen ekonomik sıkıntılarının yanına şehit olan alpların üzüntüsünün eklenmesiyle yeni bir çıkmazla karşı karşıya kalmıştır. İntikam alma duygusu ve siyasi sorunlar arsında kalan Ertuğrul Bey nasıl bir yol izleyecek?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 65. BÖLÜM FRAGMANI

Karanlık kötüler için fırsatlar doğurur.

Hırsının kurbanı olan Ural Bey, yaptırdığı baskınla büyük bir riski göze almıştır. Artık yapması gereken hamle bellidir; kendisine doğrultulan suçlamalardan kurtulmak… Olayları uzaktan izleyen Simon, bir anda eline geçen fırsatla dengeleri değiştirme imkânına kavuşmuştur. Bu kozu hiç çekinmeden kullanan Simon hedefine ulaşabilecek midir?

Ve aydınlık fitneyi kör eder.

Obaya hızlı bir giriş yapan Aliyar, bir anda ortasında kaldığı ateş çemberinden çıkabilecek midir? Gördükleri karşısında dehşete düşen Aliyar, adalet ve merhamet duygusuyla gerçekler arsında sıkışıp kalmıştır. Aliyar’ın alacağı kararlar ve Candar Bey’in hiç beklenmeyen bir anda Ertuğrul Bey’e yapacağı teklif iki obanın kaderini belirleyecektir.