Gazete Vatan Logo
MagazinDeniz, Ateş ve Gaye'den intikamını aldı! Kraliçe 10. bölümde neler oldu?

Deniz, Ateş ve Gaye'den intikamını aldı! Kraliçe 10. bölümde neler oldu?

Kanal D'nin yeni dizisi Kraliçe 24 Mayıs Çarşamba akşamı 9. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi başarı isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisinin son bölümüne Deniz'in intikamı damga vurdu. İşte detaylar...

Deniz, Ateş ve Gaye'den intikamını aldı! Kraliçe 10. bölümde neler oldu?

Deniz, Ateş'ten intikamını sonunda aldı.

ATEŞ'İN İŞLERİ YOLUNA GİRİYOR

Posta'dan Büşra Eracun Akkaya'nın haberine göre; Gaye sayesinde Ateş'e İngiltere'den teklif geldiğini öğrenen Türk basketbol kulüpleri bir anda Ateş'e teklif yağdırmaya başladı. Ateş'in menajeri durumu Ateş'e anlatınca keyfi yerine geldi.

ALİ VE NARİN ARASINDAKİ İPLER KOPUYOR

Aslan'ın kendi çocuğu olmadığını öğrenen Ali ilk evi terk etti. Sinirlerini sakinleşen Ali, koşa koşa okula gidip Aslan'ı aldı. Eve Aslan ile gelen Ali, Narin'i evden kovdu.

Yaşananları gurur meselesi haline getiren Narin, soluğu Ziya'nın yanında aldı. Ziya ile birlikte plan yapan Narin, karakola gidip Ali ve ailesinden şikayetçi oldu.

DENİZ İNTİKAM PLANINI DEVREYE SOKTU

Ateş ve Gaye arasındaki ilişkiden net bir şekilde emin olan Deniz, önce avukata gidip Ateş'ten boşanacağını ve elindeki her şeyi alacağını söyledi.

Akşam Gaye'ye Ateş ile birlikte yemeğe giden Deniz, yol boyunca Ateş'in söylenmesini çekti. Zoraki yemeğe giden Ateş, Deniz'in Gaye ve Ateş'e olan sorularıyla zor anlar yaşadılar.

Gaye'ye ev hediyesi olarak verdiği saate ses ve kamera cihazı yerleştiren Deniz, yemeğin ortasında kalkıp Ateş ve Gaye'nin kendi aralarında sohbet etmesini sağladı. İkilinin telefondan konuşmasını izleyen Deniz, delil toplamaya başladı.

ALİ, ASLAN'I KAÇIRIYOR

Narin'in karakola şikayete gittiğini avukattan öğrenen Zeynep, Selim'den yardım istedi. Selim, Ali ve Aslan'a evinin kapılarını açtı.

Sonunda Ali'nin Aslan'ı kaçırdığı yeri bulan Narin, polislerle birlikte baskın yaparak zorla Aslan'ı babasından aldı.

DENİZ EN BÜYÜK DELİLİ YAKALADI

Gaye'nin evine yerleştirdiği gizli kamera sonunda Deniz'in işine yaradı. Ateş, Gaye ile oğulları hakkında tartıştığı anı kayıt altına aldı.

Ateş'in yeni anlaşmasını kutladığı geceyi organize eden Deniz, misafirlerine hoş geldiniz konuşması yaptıktan sonra Ateş ve Gaye'nin yasak aşkını da video ile misafirlere izletti. Olayı önceden sezen Gaye, Ateş'i uyarmak için yanına gittiğinde geç kalmıştı. Videoyu gören Ateş ne yapacağını bilemedi.

KRALİÇE 10. BÖLÜM KANAL D İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.