Geri Dön
MagazinBilal Hancı ve eşi Esin Çepni'den güzel haber! 'Yüzüğümü geri taktım!'

Bilal Hancı ve eşi Esin Çepni'den güzel haber! 'Yüzüğümü geri taktım!'

2021 yılında evlenen Bilal Hancı eşi Esin Çepni bir yıl sonra ayrılık kararı almıştı. Çiftten güzel haber geldi. Bilal Hancı dün Instagram hesabından bir video yayınladı. Eşiyle evliliklerine ikinci bir şans verme kararı aldıklarını açıkladı.

Bilal Hancı ve eşi Esin Çepni'den güzel haber! 'Yüzüğümü geri taktım!'

Sosyal medya içerik üreticisi Bilal Hancı ve ayrılık kararı aldığı eşi Esin Çepni barıştı.

Kafalar kanalının üyesi Bilal Hancı bir yıl önce evlendiği Esin Çepni ile ayrılık kararı aldığını açıklamıştı. 32 yaşındaki Youtuber eşi ile ayrılacaklarını sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Ayrılık konuşmasında “Esin ile olan evliliğimizi karşılıklı anlaşarak bitirme kararı almış bulunuyoruz. İyi iki arkadaş olarak kalacağız. Yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik ama düzeltemedik. Sizlere bu açıklamayı yapmak istedik.” şeklinde bir yazı paylaşmıştı.

Bilal Hancı dün Instagram hesabından bir video yayınladı. Eşiyle evliliklerine ikinci bir şans verme kararı aldıklarını açıklayan Hancı şunları söyledi:

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 

Bilal Hancı (@bilalhanci)'in paylaştığı bir gönderi

“Merhaba arkadaşlar, Esin ile daha önce ayrılma kararı almıştık. Size de söylemiştik. Şimdi tekrardan Esin ile ben bir araya gelip evliliğimizi kurtarmaya, devam ettirme kararı aldık. Ben Esin’i çok seviyorum onun da beni aynı şekilde sevdiğini inanıyorum. Hayatta her şey ikinci bir şansı hak eder. Sizden ricam Esin’e veya anneme herhangi bir şey yazmamanız. Çünkü annemi ve Esin’i üzecek yorumlar yapıyorsunuz. Onlara yazacaklarınızı bana yazın bende deşarj olun lütfen. DM ve yorumlarım açık değer verdiklerime üzücü şeyler yazmamanızı rica ediyorum. Beni sizler var ettiniz bu açıklamayı size borçluyum. Benim için zorlayıcı bir açıklama mutluyum. Evliliğimize ikinci kez şans veriyoruz.”

Bilal Hancı yüzüğünü tekrar taktı eşi ile fotoğraflarını da geri yükledi.