Gazete Vatan Logo
MagazinBade İşçil: İyi eş olamadık ama iyi arkadaş olduk!

Bade İşçil: İyi eş olamadık ama iyi arkadaş olduk!

Son olarak dijital platformda yayınlanan 'Aslında Özgürsün' dizisinde rol alan Bade İşçil, önceki gün Baltalimanı’nda görüntülendi. Dinlendiğini söyleyen güzel oyuncu, "Oğlunuz Azur’dan sonra özel hayatınızı geri plana mı attınız?" sorusuna yanıt verirken, 2013-2016 yılları arasında evli kaldığı Malkoç Süalp hakkında da konuştu.

Bade İşçil: İyi eş olamadık ama iyi arkadaş olduk!

Daha önce 'Ezel', 'Kuzey Güney', 'Ufak Tefek Cinayetler' gibi yapımlarda rol alan Bade İşçil, geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit'in sunumuyla TRT 2'de ekranlara gelen 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk olmuştu. Anne olduktan sonra hayata bakışının değiştiğini hissettiğini belirten ünlü isim, "Azur öncesini hiç hatırlamıyorum gibi bir şey. Hep o varmış, onunla bir bütünüm gibi hissediyorum. Çocuk benden bağımsızlaştı ama ben kopamıyorum" demişti.

Son olarak başrollerini Deniz Çakır, Bade İşçil, Alican Yücesoy ve Burak Yamantürk'ün paylaştığı 'Aslında Özgürsün' adlı internet dizisinde rol alan Bade İşçil, önceki gün Baltalimanı’nda objektiflere yansıdı. Keyifli olduğu dikkatlerden kaçmayan İşçil, dinlendiğini söyledi.

"DİNLENİYOR OLMAK ZORUNDAYIM"

Başrolünde oynadığı 'Aslında Özgürsün' adlı dizinin ikinci sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı sorusuna yanıt veren ünlü isim, "Bilmiyorum. İkinci sezonu çekecektik aslında eylül ayının sonu gibi düşünülüyordu bende o yüzden iş değerlendiremedim. Dinleniyor olmak zorundayım” dedi.

Haberin Devamı

Gelen teklifleri değerlendiremediğim için üzüldüğüm diyen İşçil, "Dediğim gibi çekim programı değiştiği için projenin böyle oldu” diye konuştu. Tekliflerin televizyona yönelik olduğunu söyleyen Bade İşçil, "Dönelim artık, pandemi bitti” ifadelerini kulandı.

"Beni özleyenlere ne diyeceğimi bilmiyorum" diyen oyuncu, "Çalışın bir şeyler yapın diyorlar. Rol aldığım dizilerdeki karakterleri söylüyorlar bana; Şebnem ve Banu diyorlar. Bir paylaşım yapamıyorum baskıya maruz kalıyorum” şeklinde konuştu.

"ÇOCUKLA OLUNCA DA ZOR"

39 yaşındaki Bade İşçil, "Oğlunuz Azur’dan sonra özel hayatınızı geri plana mı attınız?" sorusuna da şu yanıtı verdi:

Evet. Ben bir yere çıkmıyorum, gezmiyorum. Çocukla olunca da zor. Kaderde varsa yaşanır.

"BENİ NEREDE BULACAK?"

Oyuncu, "Heyecanlanmak istemiyor musunuz?" sorusunu da "İstemez mi insan? Gezen biri de değilim, beni nerede bulacak? Yemeği de evde yiyoruz yani anladınız mı? Öyle olunca, durum böyle oluyor” şeklinde cevapladı.

Haberin Devamı

"İYİ EŞ OLAMADIK, İYİ ARKADAŞ OLDUK"

İşçil, 2013-2016 yılları arasında evli kaldığı eski eşi ve oğlunun babası Malkoç Süalp’le alakalı soruları ise "Birbirimize olan sivri yanlarımızı törpüledik, iyi eş olamadık ama birbirimize iyi arkadaş olduk” diye yanıtladı.

OĞULLARI İÇİN DÜŞMANLIĞI BİTİRDİLER

Bade İşçil, üç yıl evli kaldığı Malkoç Süalp'e şiddet gördüğü gerekçesiyle 2016 yılında boşanma davası açmıştı. Karşılıklı birçok suçlamada bulunan ve gündemden düşmeyen ikili, oğulları Azur için düşmanlığı bitirmişti. İkili arasındaki buzlar zamanla iyice erimiş ve dostluğa dönüşmüştü.