Gazete Vatan Logo
MagazinAmsterdam'da Mehtap Yılmaz'a hırsızlık şoku! '"Şu anda üstümdekilerle kaldım"

Amsterdam'da Mehtap Yılmaz'a hırsızlık şoku! '"Şu anda üstümdekilerle kaldım"

'Popstar Alaturka' yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz'ın tatil için gittiği Amsterdam'da eşyaları çalındı. Hırsızların, otoparka bıraktığı arabasının camını kırdıklarını ve pasaport dahil tüm eşyalarını çaldıklarını söyleyen şarkıcı, ''Şu anda üstümdekilerle kaldım'' diyerek isyan etti.

Amsterdam'da Mehtap Yılmaz'a hırsızlık şoku! '"Şu anda üstümdekilerle kaldım"

Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy’un jüri üyeliğini yaptığı 'Popstar Alaturka' yarışmasıyla tanınan ve katıldığı sene şampiyon olan Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz aylarda, TV8 ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk olmuş, playback şarkı söyleyen isimleri eleştirmişti.

''BAZI SESLERİ MAKİNALAR BİLE DÜZELTEMEZ''

Lerzan Mutlu'nun sesinin çok kötü olduğunu ve buna rağmen sahne almasını eleştiren Mehtap Yılmaz "Bazı sesleri makinalar bile düzeltemez" şeklindeki açıklamasıyla çok konuşulmuştu.

''LERZAN BENİ SAKIN ÖPMESİN''

Mutlu'nun sunuculara attığı "Konservatuvarlı birine bunu söylemek... Öp onu benim için" mesajını duyunca küplere binen Mehtap Yılmaz, "O bir yılan. Lerzan Mutlu beni sakın öpmesin. Öperse ölürüm herhalde. Uyuyan prenses olsam ve biri beni öpünce hayata dönecek olsam o kişinin Lerzan olduğunu duyduğumda öpmesin derim. O kendisi çok iyi biliyor. O mevzuyu çok iyi biliyor. Aramız çok iyiyken kalbimin nasıl kırıldığını çok iyi biliyor. Yüz yüze geldiğimizde söyleyecek şeylerim var" şeklinde konuşmuştu.

Haberin Devamı

''ÜSTÜMDEKİLERLE KALDIM''

45 yaşındaki sanatçı, Amsterdam'da yaşadığı talihsiz olayı takipçileriyle paylaştı. Instagram sayfasından bir video yayınlayan Yılmaz, arabasının içine bıraktığı tüm eşyalarının çalındığını duyurdu.

''Amsterdam maceramın sonunda soyuldum arkadaşlar.'' diyen şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

Valizim, pasaportum, param, çantam, her şeyi almışlar. Şu anda üstümdekilerle kaldım. Arabayı patlatmışlar. Arabanın camını kırmışlar. Büyük camı kırmmamış, en azından küçük camı kırmış, çok düşünceliymiş. Tutanak tutturduk. Allah'ın izniyle yeniden pasaportumu çıkaracağım. Çok sinirliyim arkadaşlar. Maalesef soyulduk.