Gazete Vatan Logo
Magazin 83 yaşındaki Al Pacino ve 29 yaşındaki kız arkadaşı evlenecek mi?

83 yaşındaki Al Pacino ve 29 yaşındaki kız arkadaşı evlenecek mi?

Hollywood yıldızı Al Pacino, haziran ayında sevgilisi Noor Alfallah'dan çocuk sahibi olmuştu. Bir erkek bebek dünyaya getiren ve açtığı velayet davasıyla usta oyuncudan her ay binlerce dolar nafaka almayı garantileyen genç kadın, oğlunun babasıyla evlenip evlenmeyeceğiyle ilgili açıklama yaptı.

83 yaşındaki Al Pacino ve 29 yaşındaki kız arkadaşı evlenecek mi?

Usta oyunu Al Pacino'nun (83), dördüncü kez baba olmaya hazırlandığı geçtiğimiz haziran ayında ortaya çıkmıştı. TMZ, ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah'ın sekiz aylık hamile olduğunu bildirmişti.

TMZ'nin haberine göre; aktör dördüncü çocuğunu hamilelik haberinin duyulmasından kısa bir süre sonra kucağına almıştı. İkiliye yakın kaynaklar, Alfallah'nın bir erkek çocuk dünyaya getirdiğini ve her iki ebeveynin de oğullarının doğumundan dolayı çok mutlu olduklarını söylemiş; bebeğin adının Roman olduğu öğrenilmişti.

'EVLİLİK' CEVABI!

Son olarak TMZ'ye konuşan Noor, beklenmedik bir açıklamada bulundu. Beverly Hills'te dışarıdayken, çocuğunun babası Al Pacino ile evlenip evlenmeyeceği sorulan genç kadın, şu yanıtı verdi:

Sanmıyorum. Ben evlenecek bir tip değilim. Alfallah, Noel ve yılbaşı tatilini oğlu Roman ve sevgilisi Pacino ile birlikte geçireceğini de belirtti.