Geri Dön

Sefo Ankara Millet Bahçesi konseri ne zaman, Millet Bahçesi Sefo konseri saat kaçta? Sefo konseri konseri nerede, ücretsiz mi?

5 Ekim Ankara Sefo konseri saat kaçta, ne zaman başlayacak? Sefo Ankara'da ‘Tam Bana Göre Festival’ kapsamında hayranlarıyla buluşacak. Ankara Sefo konserinin ne zaman, saat kaçta başlayacağı merak ediliyor. Peki Sefo Ankara Millet Bahçesi konseri ne zaman, saat kaçta, Sefo Ankar konseri nerede?

Sefo Ankara Millet Bahçesi konseri ne zaman, Millet Bahçesi Sefo konseri saat kaçta? Sefo konseri konseri nerede, ücretsiz mi?

Sefo Ankara Millet Bahçesi konseri ne zaman, Millet Bahçesi Sefo konseri saat kaçta? Sefo Ankara'da ‘Tam Bana Göre Festival' kapsamında on binlerle buluşacak. Ankara'da ‘Tam Bana Göre Festival' 5 Ekim Çarşamba günü başladı, 9 Ekim Pazar günü sona erecek.

5 Ekim Ankara Sefo konseri saat kaçta, ne zaman başlayacak?

Sefo festival kapsamında 5 Ekim'de Ankara'da hayranlarıyla buluşacak. Sefo konseri 5 Ekim Çarşamba günü saat 20.30'da başlaycak.

Ankara Sefo konseri konseri nerede, nasıl gidilir?

Sefo konseri Ankara Millet Bahçesi'nde konser alanında yapılacak.

Metro ile Akköprü durağında inip 2 dakika yürüyerek veya Başkentray ile Ankara YHT Garı'nda inip, 10 dk yürüyerek siz de eğlenceye ulaşabilirsiniz.

Sefo konseri ücretsiz mi?

Sefo konserine katılım ücretsizdir.