Geri Dön
Kültür SanatHarry Potter 20. yılında! Türkiye’de Harry Potter kutlamaları ne zaman?

Harry Potter 20. yılında! Türkiye’de Harry Potter kutlamaları ne zaman?

Kitaplarla başlayan Harry Potter fırtınası yirmi yıl önce ilk kez beyazperdeye taşındı ve o günden beri yediden yetmişe herkesi büyülemeyi sürdürüyor. Şimdi de tüm dünyayla eş zamanlı olarak "Harry Potter ve Felsefe Taşı" filmine özel, bütün gün sürecek bir şenlik Türkiye’de de gerçekleştirilecek. Peki, Türkiye’de Harry Potter kutlamaları ne zaman başlıyor? İşte Harry Potter’ın 20. Yıl etkinlikleri

Harry Potter 20. yılında!  Türkiye’de Harry Potter kutlamaları ne zaman?

Tüm dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de Harry Potter filmleri 20. yılına özel bir etkinlikle kutlanacak. Harry Potter hayranları Türkiye’de Harry Potter kutlamalarına büyük ilgi gösteriyor. Peki, Türkiye’de Harry Potter kutlamaları ne zaman? Harry Potter’ın 20. Yıl etkinlikleri

Dünyayla eş zamanlı olarak "Harry Potter ve Felsefe Taşı" filmine özel, bütün gün sürecek bir şenlik, pazar günü, Harry Potter hayranlarını bekliyor. Film, ilk gösterimin ardından 20 yıl sonra bir kez daha, genç jenerasyon ve tekrar izlemek isteyen tutkunları için yeniden beyazperdede olacak.

GİŞE REKORLARI KIRAN “HARRY POTTER VE FELSEFE TAŞI” İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK!

Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. yılına özel bir etkinlikle yeniden beyazperdeye taşınıyor. Sihir Dükkanı’nın öncülüğünde gerçekleşecek şenlik kapsamında, Warner Bros.’un özel izniyle film, yirmi yıl sonra Türkiye’de ilk kez izleyiciyle buluşacak.

HARRY POTTER KUTLAMALARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Filmdeki Büyük Salon temasının canlandırılacağı ve takımlar halinde düzenlenecek “Seçmen Şapka” yarışması, eğlenceli deneylerin yapılacağı “İksir Sınıfı” ve “Tılsım Sınıfı” bölümleri, “Kehanet Standı”, “Yüz Boyama”, “Dev Satranç”; katılımcıların Harry Potter bilgisini ölçecekleri ödüllü “Soru Cevap” yarışmaları, orijinal kostümlerden oluşan gösterilerle dolu eğlenceli bir gün, 12 Aralık Pazar günü katılımcıları bekliyor.