Tanyeli Kimdir

Tanyeli Kimdir

Son dakika tanyeli kimdir haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan tanyeli kimdir ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını tanyeli kimdir haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Tanyeli Kimdir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan tanyeli kimdir gelişmeleri de dahil olmak üzere 7 tanyeli kimdir haberi bulunmuştur. Tüm tanyeli kimdir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Selen Görgüzel'den iddialı çıkış: 10 sene önceden geldiğim için topa tutuluyorum
Selen Görgüzel'den iddialı çıkış: 10 sene önceden geldiğim için topa tutuluyorum Şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, geçtiğimiz aylarda yorgunluğunu atamadığı için doktor tavsiyesiyle anne sütü tüketmeye başladığını açıklamıştı. Önceki gün alışveriş merkezinde görüntülenen şarkıcı Selen Görgüzel, muhabirlerle sohbet etti. Anne sütü içtiği için gündem olan şarkıcı, konuyla ilgili konuştu.
4.01.2024 Magazin
Tanyeli Milano’dan sonra Paris’te! Kanser hastaları için yeniden podyuma çıktı
Tanyeli Milano’dan sonra Paris’te! Kanser hastaları için yeniden podyuma çıktı Tanyeli, modacı Yağmur Özer’in Milano’dan sonra Paris’te düzenlediği defilede de podyuma çıktı.
3.10.2023 Magazin
Tanyeli acı haberi sosyal medyadan paylaştı
Tanyeli acı haberi sosyal medyadan paylaştı Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, abisinden gelen acı haberle sarsıldı.
29.09.2023 Magazin
Tanyeli podyuma çıktı! İtalyan basınında büyük yankı buldu
Tanyeli podyuma çıktı! İtalyan basınında büyük yankı buldu Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, Türk tasarımcı Yağmur Özer'in Milano Fashion Week’teki defilesinde podyuma çıktı.
24.09.2023 Magazin
Anne sütü içmeyi bırakan Selen Görgüzel: Tanyeli için anne sütü arıyorum
Anne sütü içmeyi bırakan Selen Görgüzel: Tanyeli için anne sütü arıyorum Selen Görgüzel önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, doktor tavsiyesi üzerine anne sütü tüketmeye başladığını açıklamıştı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen ünlü isim, kanser tedavisi gören Tanyeli için anne sütü arayışında olduğunu söyledi.
23.09.2023 Magazin
Kanser tedavisi görüyordu: Tanyeli son halini paylaştı
Kanser tedavisi görüyordu: Tanyeli son halini paylaştı Tesadüfen pankreas kanseri olduğunu öğrenen Tanyeli, tedavi için hastaneye yatmıştı. Geçtiğimiz haftalarda saçlarına veda eden Tanyeli şimdi ise enerji toplamak için çıktığı tatilde son halini yayınladı.
30.08.2023 Magazin
Oya Aydoğan'ın 40'ı çıkmadan...
Oya Aydoğan'ın 40'ı çıkmadan... Ani ölümüyle sanat dünyasından büyük bir üzüntüye yol açan Oya Aydoğan'ın yakın çevresi bir şok daha yaşıyor. Aort damarı yırtılması sonucu hayata gözlerini yuman ünlü isim Oya Aydoğan'a yapılan vefasızlıklar sınır tanımıyor. İşte merak edilen tüm soruların yanıtları ve Oya Aydoğan'ın ölümünün perde arkası...
25.05.2016 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Tanyeli Kimdir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki tanyeli kimdir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.