Necla Nazır

Necla Nazır

Son dakika necla nazır haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan necla nazır ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını necla nazır haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Necla Nazır

haberleri sayfasında son dakika yaşanan necla nazır gelişmeleri de dahil olmak üzere 93 necla nazır haberi bulunmuştur. Tüm necla nazır haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur müjdeyi verdi! Üç ay önce evlenmişti!
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur müjdeyi verdi! Üç ay önce evlenmişti!Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur anne olacağını duyurdu. Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur özel hayatıyla yeniden gündemde. Geçtiğimiz ağustos ayında üçüncü kez nikah masasına oturan Tayfur, hamile olduğunu açıkladı.
14.11.2023Magazin
Jeyan Mahfi Ayral Tözüm hayatını kaybetti
Jeyan Mahfi Ayral Tözüm hayatını kaybettiYeşilçam'da Türkan Şoray, Filiz Akın, Belgin Doruk, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Emel Sayın, Gülşen Bubikoğlu ve Necla Nazır'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismi seslendiren 94 yaşındaki ses sanatçısı ve oyuncu Jeyan Mahfi Ayral Tözüm hayatını kaybetti. Usta ismin ölümü sevenlerini yasa boğdu.
29.10.2023Magazin
Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak sessizliğini bozdu, Necla Nazır’a ağır sözler! Herkesin ipliği pazara çıkacak!
Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak sessizliğini bozdu, Necla Nazır’a ağır sözler! Herkesin ipliği pazara çıkacak!Tuğçe Tayfur'un hakkında "Efe babasının evinden hep travma ile dönüyor" iddiasında bulunduğu eski eşi Taner Şafak, sessizliğini bozdu. Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz ay Muhammet Aydın ile nikah masasına oturmuştu. Dün 2. Sayfa’ya konuk olan çift, özel hayatlarıyla ilgili merak edilenleri anlattılar. Söz Tuğçe Tayfur’un Taner Şafak ile evliliğinden olan oğlu Efe’ye geldi. Tayfur, oğlunun yeni eşine baba dediğinden ve biyolojik babasının evine gittiğinde yaşadığı travmalardan bahsetti. İddiaların hedefindeki baba Taner Şafak sessizliğini telefonla bağlandığı programda bozdu. Şafak ‘Travmatik hayat yaşayan ben değilim. Bende satılık evlat yok’ dedi.
27.09.2023Magazin
Tuğçe Tayfur'dan samimi açıklama: Evlenene kadar elimi dahi tutmadı
Tuğçe Tayfur'dan samimi açıklama: Evlenene kadar elimi dahi tutmadıTuğçe Tayfur geçtiğimiz ağustos ayında işketmeci Muhammet Aydın ile nikah masasına oturdu. Son günlerde Aydın'ın 'montaj' olduğunu iddia ettiği videolar nedeniyle gündemde olan çift, 2. Sayfa programına konuk oldu. Muhammet Aydın ile ilişkisini anlatan Tuğçe Tayfur "Evlenene kadar elimi dahi tutmadı" dedi.
26.09.2023Magazin
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır sürpriz evliliğe karşı mı çıktı? Tuğçe Tayfur açıkladı
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır sürpriz evliliğe karşı mı çıktı? Tuğçe Tayfur açıkladıMuhammet Aydın'la evli olan Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, evliliğine annesi Necla Nazır ile babası Ferdi Tayfur'un karşı çıktığı yönündeki iddialara fotoğraflı yanıt verdi.
27.08.2023 Magazin
Tuğçe Tayfur'un paylaşımı dikkat çekti: 'Evli adamın Instagram'ı olmaz'
Tuğçe Tayfur'un paylaşımı dikkat çekti: 'Evli adamın Instagram'ı olmaz'Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz hafta Muhammet Aydın ile dünya evine girdi. Tayfur, eşiyle paylaştığı gönderisine eklediği notla dikkat çekti.
25.08.2023Magazin
Ferdi Tayfur'ın kızı Tuğçe Tayfur evlendi: Gelinliği gündem oldu
Ferdi Tayfur'ın kızı Tuğçe Tayfur evlendi: Gelinliği gündem olduFerdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, kısa bir süre önce tanıştığı Muhammet Aydın ile evlendi.
14.08.2023Magazin
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır‘ın kızları Tuğçe Tayfur evleniyor!
Ferdi Tayfur ve Necla Nazır‘ın kızları Tuğçe Tayfur evleniyor!Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, yeni aşka yelken açtı. Tayfur Instagram hesabından paylaşım yaparak evleneceğini duyurdu.
10.08.2023Magazin
Tuğçe Tayfur'un eski nişanlısı Burak Kalfa'ya 2 ay uzaklaştırma!
Tuğçe Tayfur'un eski nişanlısı Burak Kalfa'ya 2 ay uzaklaştırma!Sanatçı Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın tek çocuğu olan Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını, tehdit ve şantaja uğradığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu.
24.07.2023Magazin
Tuğçe Tayfur eski nişanlısına ateş püskürdü: O girdiğin delikten seni çıkaracaklar
Tuğçe Tayfur eski nişanlısına ateş püskürdü: O girdiğin delikten seni çıkaracaklarFerdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur özel hayatında yaşadığı sorunlarla magazin gündeminden düşmüyor. İş insanı sevgilisi Burak Kalfa tarafından özel görüntüleri ile tehdit edildiğini söyleyen Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından eski nişanlısına ateş püskürdü. Tayfur, "Bak ne diyeceğim ne varsa paylaş çünkü sayılı günlerin. O girdiğin delikten seni çıkaracaklar" sözleriyle dikkat çekti.
23.07.2023Magazin
Tuğçe Tayfur eski nişanlısını suçladı: Beni eve kilitleyip yumrukladın!
Tuğçe Tayfur eski nişanlısını suçladı: Beni eve kilitleyip yumrukladın!Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa'yı kendisine şantaj yapmakla suçladı. Sosyal medya hesabından şiddete maruz kaldığını iddia eden Tayfur, Burak Kalfa hakkında uzaklaştırma kararı aldı.
20.07.2023Magazin
Tuğçe Tayfur son paylaşımlarıyla dikkat çekti!
Tuğçe Tayfur son paylaşımlarıyla dikkat çekti! Ferdi Tayfur ve Necla Nazır kızı Tuğçe Tayfur, son dönemde özel hayatındaki gelişmeler ile adından söz ettiriyor. Tuğçe Tayfur, geçen aylarda "Maneviyatım ağır basıyor" diyerek müziği bıraktığını duyurmuştu. Sosyal medya hesabından da fotoğraflarını silerek dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Tayfur tesettüre girdiği haberleriyle gündem olmuştu. Farklı tarzı ile dikkat çeken ve Tuğçe Tayfur nişanlısından ayrılınca eskiye döndü ve yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti.
9.05.2023Magazin
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Daha önce sahneleri bıraktığını açıklayan Tuğçe Tayfur önceki gün nişanlısı Burak Kalfa ile bir fotoğrafını paylaşarak tesettüre girdiğini duyurdu.
22.03.2023Magazin
Tuğçe Tayfur önce müziği sonra da nişanlısını bıraktı!
Tuğçe Tayfur önce müziği sonra da nişanlısını bıraktı!Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine müziği bıraktığını duyurmuştu."Maneviyatım ağır basıyor" diyen Tayfur sosyal medya fotoğraflarının da çoğunu sildi. Tuğçe Tayfur'dan sürpriz bir hamle daha geldi. Bir süredir birlikte olduğu nişanlısı Burak Kalfa ile yollarını ayırdı.
8.01.2023Magazin
Tuğçe Tayfur kararıyla şaşırttı! "Bana ağır gelmeye başladı"
Tuğçe Tayfur kararıyla şaşırttı! "Bana ağır gelmeye başladı"Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. İş insanı sevgilisiyle nişanlanan ve kısa sürede nişan atıp sonra tekrar barışan Tuğçe Tayfur sahneleri bırakma kararı aldı. "En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim" diyen Tayfur, sosyal medyadaki açıklamasıyla dikkat çekti.
6.01.2023Magazin
Tuğçe Tayfur nişanlısı Burak Kalfa ile barıştı!
Tuğçe Tayfur nişanlısı Burak Kalfa ile barıştı!Ferdi Tayfur'un Necla Nazır ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Tuğçe Tayfur, bir süredir aşk yaşadığı Burak Kalfa ile geçtiğimiz ay nişanlanmıştı. Önceki gün Tuğçe Tayfur'un nişandan 16 gün sonra Burak Kalfa'dan ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Çiftin bugün de barıştığı öğrenildi.
5.10.2022Magazin
Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa nişandan 16 gün sonra ayrıldı!
Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa nişandan 16 gün sonra ayrıldı!Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, 16 gün önce nişanlandığı sevgilisi Burak Kalfa ile yollarını ayırdı.
4.10.2022Magazin
Tuğçe Tayfur nişanlandı! Ferdi Tayfur'un fotoğraflarda olmaması dikkat çekti
Tuğçe Tayfur nişanlandı! Ferdi Tayfur'un fotoğraflarda olmaması dikkat çektiFerdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları 34 yaşındaki Tuğçe Tayfur, sevgilisi Burak Kalfa ile evlilik yolunda ilk adımı attı.
17.09.2022Magazin
Çarıklı Milyoner filmi nerede çekildi, ne zaman yayınlandı? Çarıklı Milyoner oyuncuları kim ve konusu ne?
Çarıklı Milyoner filmi nerede çekildi, ne zaman yayınlandı? Çarıklı Milyoner oyuncuları kim ve konusu ne? Kemal Sunal’ın sevilen filmleri arasında yer alan Çarıklı Milyoner oyuncuları ve konusu merak ediliyor. 1983 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Kartal Tibet oturuyor. Peki, Çarıklı Milyoner filmi nerede çekildi? Çarıklı Milyoner oyuncuları kim ve konusu ne?
25.08.2022Televizyon
Gülşen Bubikoğlu kar paylaşımıyla tepki çekti!
Gülşen Bubikoğlu kar paylaşımıyla tepki çekti!Oyuncu Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında kar yağışıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımında yalısının manzarasına da yer veren Gülşen Bubikoğlu, tepkilerin odağı oldu.
14.03.2022Magazin
Tuğçe Tayfur ve eski eşi Taner Şafak arasındaki nafaka davasında sonuç çıktı!
Tuğçe Tayfur ve eski eşi Taner Şafak arasındaki nafaka davasında sonuç çıktı!Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın müzisyen kızları Tuğçe Tayfur’a, eski eşi ve meslektaşı Taner Şafak’ın açtığı nafakanın azaltılması davasından sonuç çıktı.
22.09.2021Magazin
Yeşilçam'ın usta ismi Necla Nazır'a eski damat şoku
Yeşilçam'ın usta ismi Necla Nazır'a eski damat şokuFerdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, Taner Şafak ile 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ancak ikili yollarını ayırsa da aralarındaki sular durulmuyor. Son olarak Necla Nazır’ın eski damadı Taner Şafak, usta sanatçının evini bastı. Taner Şafak; kapıları tekmeledi, tehdit savurdu. Karakola gidip şikayetçi olan usta oyuncu, “Eski damadım ‘Seni öldüreceğim’ diye tehdit etti. Silah sesi de duydum” dedi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.
20.08.2021Yaşam
Bir devir kapandı! Filmlere de sahne olmuştu
Bir devir kapandı! Filmlere de sahne olmuştuBuca Cezaevi olarak bilinen 62 yıllık İzmir Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu, fiziki yapısı ve bina yaşından dolayı ihtiyaca yanıt verememesi nedeniyle kapatıldı. İnşa edildiği dönemde Bayrampaşa Cezaevi ile birlikte Türkiye'nin en büyük 2 ceza infaz kurumundan biri olan Buca Cezaevi'nde bugüne dek yaklaşık 600 bin hükümlü ve tutuklu kaldı. Toplumsal hafızalarda yer eden Ulucanlar Ceza İnfaz Kurumu 2006 yılında, Bayrampaşa Kapalı Ceza İnfaz Kurumu da 2008 yılında kapatılmıştı
16.07.2021Yaşam
Tuğçe Tayfur'un eski eşi mahkemeye başvurdu! 'Nafakayı ödeyemiyorum'
Tuğçe Tayfur'un eski eşi mahkemeye başvurdu! 'Nafakayı ödeyemiyorum'Evli işadamı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı söylentileri ile gündeme gelen Ferdi Tayfur-Necla Nazır çiftinin kızı Tuğçe Tayfur’a eski eşi Taner Şafak dava açtı.
6.01.2021Magazin
Tuğçe Tayfur ve Seren Serengil arasında olay atışma!
Tuğçe Tayfur ve Seren Serengil arasında olay atışma!Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur geçtiğimiz günlerde yasak aşk haberleriyle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edilen Tuğçe Tayfur’un Seren Serengil’i hedef alan sözleri ortalığı karıştırmıştı. Magazin programı yorumculuğu yapan Seren Serengil’den Tuğçe Tayfur’a sert cevap geldi.
14.10.2020Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Necla Nazır ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki necla nazır haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.