Memur Maaş Zammı

Memur Maaş Zammı

Son dakika memur maaş zammı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan memur maaş zammı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını memur maaş zammı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Memur Maaş Zammı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan memur maaş zammı gelişmeleri de dahil olmak üzere 903 memur maaş zammı haberi bulunmuştur. Tüm memur maaş zammı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Memur enflasyon farkı ne kadar oldu? Memur maaş zammı 2023 belli oldu mu, 5 aylık enflasyon farkına göre memura ne kadar zam yapılacak?
Memur enflasyon farkı ne kadar oldu? Memur maaş zammı 2023 belli oldu mu, 5 aylık enflasyon farkına göre memura ne kadar zam yapılacak?Türkiye İstatistik Kurumu, Mayıs ayı Tüketici Fiyat Endeksi verilerini açıkladı. Mayıs'ta TÜFE 39,59 oldu. Enflasyon oranlarının açıklanmasıyla emekli zammı ve memur zammı için 5 aylık zam oranı belli oldu. Kamu işçilerine yapılan yüzde 45 zam ve 15 bin TL taban maaş uygulaması sonrası gözler memur maaşlarına çevrilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan memur maaşlarına yönelik “Asgari ücret artışından memur ve emekli zammına yılbaşında gerçekleştirdiğimizi çalışmaların devamını getireceğiz. Temmuz ayı enflasyon farkı ve refah payına dayanan hazırlıklarımız var. Memurlarımız müsterih olsunlar. Onların aklarını teslim etmek boynumuzun borcudur. Kimseyi enflasyona ezdirmeyeceğiz." İfadelerini kullanmıştı. Peki, memur zammı ne kadar olacak, memura zam ne zaman verilecek? Memur enflasyon farkı ne kadar oldu? Memur maaş zammı 2023 belli oldu mu, 5 aylık enflasyon farkına göre memura ne kadar zam yapılacak?
5.06.2023Memur
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına dev zam! Yeni tabloda refah payı ve kademeli artış detayı
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına dev zam! Yeni tabloda refah payı ve kademeli artış detayıEmekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Memur maaş zammı ve SGK, Bağ-Kur, memur emeklisi maaş zammı için milyonlarca kişi temmuz ayını beklemeye başladı. Temmuzda maaşlara refah payı dahil yüzde 50’ye varan oranda zam yapılması gündemde. En düşük memur maaşı net 22 bin liraya çıkarılacak. 7 bin 500 liranın üzerinde zam alan emekliye de kademeli zam yapılması bekleniyor. İşte emekli memur milyonların maaşını değiştirecek zam oranları ile ilgili son dakika gelişmeleri...
24.05.2023Emekli
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına dev zam! Refah payı da eklenecek, yeni net tablo belli oldu
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına dev zam! Refah payı da eklenecek, yeni net tablo belli olduEmekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Memur maaş zammı ve SGK, Bağ-Kur, memur emeklisi maaş zammı için milyonlarca kişi temmuz ayını beklemeye başladı. Temmuzda maaşlara refah payı dahil yüzde 50’ye varan oranda zam yapılması gündemde. En düşük memur maaşı net 22 bin liraya çıkarılacak. 7 bin 500 liranın üzerinde zam alan emekliye de kademeli zam yapılması bekleniyor. İşte emekli memur milyonların maaşını değiştirecek zam oranları ile ilgili son dakika gelişmeleri...
22.05.2023Emekli
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına büyük zam! Hesap değişti, tablo netleşti
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına büyük zam! Hesap değişti, tablo netleştiEmekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Memur maaş zammı ve SGK, Bağ-Kur, memur emeklisi maaş zammı için milyonlarca kişi temmuz ayını beklemeye geçti. Memur maaşlarına yansıyacak zammın yüzde 45 olması beklenirken seçim sonuçları ne olursa olsun en düşük memur maaşının da 22 bin TL seviyesine yükselmesi bekleniyor. Emekli maaşı zam oranı için ise Türkiye tarihinde ilk defa kademeli zam artışı masaya geldi. Yeni oran ve rakam belli oldu. İşte yeni maaş tablosu ve maaş hesaplama...
21.05.2023Emekli
Emekli ve memur maaşlarına ek zam! Rakam belli oldu, işte yeni maaş tablosu ve maaş hesaplama
Emekli ve memur maaşlarına ek zam! Rakam belli oldu, işte yeni maaş tablosu ve maaş hesaplamaEmekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Memur maaş zammı ve SGK, Bağ-Kur, memur emeklisi maaş zammı için milyonlarca kişi temmuz ayını beklemeye geçti. Memur maaşlarına yansıyacak zammın yüzde 45 olması beklenirken seçim sonuçları ne olursa olsun en düşük memur maaşının da 22 bin TL seviyesine yükselmesi bekleniyor. Emekli maaşı zam oranı için ise Türkiye tarihinde ilk defa kademeli zam artışı masaya geldi. Yeni oran ve rakam belli oldu. İşte yeni maaş tablosu ve maaş hesaplama...
20.05.2023Emekli
Emekli zammı, memur maaş zammı! Yeni maaşlar belli oldu, işte en düşük ve en yüksek maaşlar
Emekli zammı, memur maaş zammı! Yeni maaşlar belli oldu, işte en düşük ve en yüksek maaşlarEmekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Müjdeli haber verildi. Memur ve emekli maaşına büyük zam geliyor. Oran belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu işçilerinin ardından 3.5 milyon memur ve 2.5 milyon memur emeklisine de müjdeli haberi verdi. Öte yandan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, en düşük memur maaşını açıklayarak "Maaş adaletini sağlamak son derece kıymetli. Ücret adaletini sağlamak için varız. Düzenlemede maaş skalasını ayarlarken ince ayar yapılmalı" dedi. Peki memur emeklisi maaşlarında ne kadar artış yapılacak? İşte en düşük ve en yüksek maaşlar ve detaylar...
12.05.2023Ekonomi
Dolandırıcılardan depremzedeye tuzak! Hem kredi çektiler hem de parasını aldılar
Dolandırıcılardan depremzedeye tuzak! Hem kredi çektiler hem de parasını aldılarOsmaniye’de yaşayan 73 yaşındaki depremzede Mustafa Can, telefon dolandırıcıları tarafından hem birikmiş parası hem de adına kredi çekilerek 410 bin TL'si dolandırıldı.
12.05.2023Yaşam
Zam oranı belli oldu! Milyonlarca memura güzel haber geldi
Zam oranı belli oldu! Milyonlarca memura güzel haber geldiYüz binlerce kamu çalışanı merakla bekliyordu. En düşük memur maaşının kaç lira olacağı açıklandı. Temmuz ayında kamu çalışanları için düzenleme yapılacak. En düşük memur maaşı 22 bin TL olacak.
(Memur maaş zammı 2023) Memura ne kadar zam yapılacak, memur zammı ne kadar olacak? Memura zam ne zaman verilecek?
(Memur maaş zammı 2023) Memura ne kadar zam yapılacak, memur zammı ne kadar olacak? Memura zam ne zaman verilecek? Kamu işçilerine yapılan yüzde 45 zam ve 15 bin TL taban maaş uygulaması sonrası gözler memur maaşlarına çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan memur maaşlarına yönelik “"Asgari ücret artışından memur ve emekli zammına yılbaşında gerçekleştirdiğimizi çalışmaların devamını getireceğiz. Temmuz ayı enflasyon farkı ve refah payına dayanan hazırlıklarımız var. Memurlarımız müsterih olsunlar. Onların aklarını teslim etmek boynumuzun borcudur. Kimseyi enflasyona ezdirmeyeceğiz." İfadelerini kullanmıştı. Erdoğan’ın Hak İŞ Genel Kurul toplantısında konuşması memurlarda zam beklentisine neden oldu. Peki, Memura zam var mı? Memur zammı ne kadar olacak, memura zam ne zaman verilecek? İşte Memur maaş zammı 2023…
11.05.2023Memur
Memura ek zam var mı, memur maaşlarına ara zam olacak mı? Seçim öncesi memura zam gelecek mi? Enflasyon farkıyla 2023 Temmuz memur maaş zammı!
Memura ek zam var mı, memur maaşlarına ara zam olacak mı? Seçim öncesi memura zam gelecek mi? Enflasyon farkıyla 2023 Temmuz memur maaş zammı!Ocak ayında refah payı ile birlikte yüzde 30 oranında zam alan memurlar bir de temmuz ayında enflasyon farkına göre zam alıyor. Temmuz ayında memur maaş zammının ne kadar olacağı merak konusu olurken memurlar kendilerine ek zam olup olmayacağının da yanıtını sorguluyor. Zam dönemi dışında en düşük emekli maaşının 7 bin 500 TL’ye yükselmesi gözleri memur zammına çevirdi. Peki, seçim öncesi memura ek zam gelir mi, memur ara zam yapılacak mı? İşte enflasyon farkıyla memur maaş zammı ve memura ek zam konusunda güncel bilgiler…
24.04.2023Emekli
Memur maaş zammı (ek zam) olacak mı, memura ek zam var mı? 2023 Temmuz memur maaş zammı ne kadar olacak, maaşlara zam gelecek mi?
Memur maaş zammı (ek zam) olacak mı, memura ek zam var mı? 2023 Temmuz memur maaş zammı ne kadar olacak, maaşlara zam gelecek mi?Memur maaş zammı araştırmaları gündemdeki yerini aldı. Emekli maaşlarına yapılan zammın ardından memurlarda da ek zam beklentisi oluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en düşük emekli maaşının 5 bin 500 TL'den 7 bin 500 liraya yükselti, asgari ücretliye de Temmuz ayında ara zam geleceğini duyurdu. Söz konusu açıklamalar sonrası gözler memur maaşlarına ek zam gelip gelmeyeceğine çevrildi. Peki, memura ek zam var mı, temmuzda memur maaş zammı ne kadar olacak, memur maaşların zam gelecek mi?
18.04.2023Memur
Memura zam gelecek mi? Nisanda memur maaşlarına ek zam olacak mı? Seçim öncesi memurların gözü Meclis’e çevrildi! (2023 Memur maaş zammı)
Memura zam gelecek mi? Nisanda memur maaşlarına ek zam olacak mı? Seçim öncesi memurların gözü Meclis’e çevrildi! (2023 Memur maaş zammı)Memur zammı heyecanla bekleniyor. En düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya yükselmesinin ardından ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Temmuz'da da asgari ücrete ek zam verileceğini açıklaması memurların zam beklentisini güçlendirdi. Peki, memura zam yapılacak mı, memur maaşlarına ek zam olacak mı?
8.04.2023Memur
İhtiyaç sahibi aileler için paralar hesaplara yattı, hemen kontrol edin!
İhtiyaç sahibi aileler için paralar hesaplara yattı, hemen kontrol edin!İhtiyaç sahibi ailelere ödeme müjdesi geldi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Derya Yanık iyi haberi duyurdu. Ocak 2023 zamlı SED ödemesi hesaplara yattı. e-devlet üzerinden başvuruların yapıldığı Sosyal ve Ekonomik Destek ödemesi şartları yerine getirenlere veriliyor. Bakan Derya Yanık, dar gelirli ailelerin çocuklarının okul masrafları ve diğer harcamalarının karşılanması için Ocak 2023'te toplam 434.039.508,44 TL yatırıldığını açıkladı.
18.01.2023Ekonomi
Bakan Kurum TOKİ konut müjdesi! Ödemelere yüzde 50 indirim
Bakan Kurum TOKİ konut müjdesi! Ödemelere yüzde 50 indirimÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk Evim, İlk İş Yerim" projesi kapsamında Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen "Gölbaşı TOKİ Kura Çekimi"ne katıldı. Bakan Kurum "TOKİ Başkanlığımızdan ev alan kardeşlerimiz bu haberi sabırsızlıkla bekliyor. TOKİ memur maaş zammına göre artış yapıyordu. Bu yıl memur maaş zammı yüzde 30 oldu. TOKİ vade artış oranını yüzde 15.40'ta tuttuk. Vade artış oranında yüzde 50 indirim yapmış olduk' dedi. Öte yandan Bakan Kurum'dan 'ikinci el konuta kampanya' açıklaması geldi. İkinci el konutların da vatandaşların alabilmeleri için çalışma yapılacağını belirten Bakan Kurum "İkinci elle ilgili de destek olmak için çalışmalar yapacağız.' dedi.
10.01.2023Ekonomi
Memur maaş zammı 2023 Meclis’ten geçti mi, zamlı memur maaşları ne zaman yatacak?
Memur maaş zammı 2023 Meclis’ten geçti mi, zamlı memur maaşları ne zaman yatacak?2023 Memur zammı meclisten geçti mi? Memur maaş zammı 3 Ocak’ta aralık ayı enflasyon oranının netleşmesinin ardından belli olurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zam oranını yüzde 30 olarak açıkladı. Meclis, memur ve emekli maaş artışlarına ilişkin kanun teklifini yasalaştırmak için çalışma yapacak. Peki, memur emekli zammı meclisten geçti mi, zamlı memur maaşları ne zaman yatacak?
10.01.2023Memur
3600 ek gösterge ile ilgili flaş detay! Fark alamayacaklar
3600 ek gösterge ile ilgili flaş detay! Fark alamayacaklarMemur maaş zammı 2023 ocak ayında yüzde 30 olarak belirlendi. Maaş zammının açıklanmasının ardından gözler 3600 ek göstergenin ne zaman ödeneceğine çevrildi. Ek gösterge düzenlemesi 15 Ocak'ta yürürlüğe giriyor. Peki ek gösterge maaşlara nasıl yansıyacak, hangi memur ne kadarlık bir fark alacak?
SSK emekli maaşları 2023 ne kadar oldu? Emekli zammı güncellendi! Yeni emekli maaşı yüzde kaç zamlandı, SSK emekli maaşı şu an kaç TL?
SSK emekli maaşları 2023 ne kadar oldu? Emekli zammı güncellendi! Yeni emekli maaşı yüzde kaç zamlandı, SSK emekli maaşı şu an kaç TL?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında emekliye yapılan zammın güncellediğini açıklayarak, en düşük emekli maaşının 3500 liradan 5 bin 500 liraya yükseldiğini duyurdu. Peki, SSK emekli maaşları ne kadar oldu 2023? SSK emekli zammı sonrası emekliler ne kadar maaş alacak?
5.01.2023Emekli
Enflasyon ne zaman açıklanacak? 2023 memur zammı ne zaman belli olacak? Gözler TÜİK aralık ayı enflasyon rakamlarında!
Enflasyon ne zaman açıklanacak? 2023 memur zammı ne zaman belli olacak? Gözler TÜİK aralık ayı enflasyon rakamlarında!Enflasyon ne zaman açıklanacak, memur ve emekli maaş zammı ne zaman belli olacak? Enflasyon rakamlarının açıklanacağı tarih 2023 zam oranın belli olması nedeniyle yoğun bir şekilde araştırılıyor. Aralık ayı için Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıklayacağı veriler, 2022'nin son 6 ayının değerlendirilmesi ve emekli ile memur maaşlarının belirlenmesi nedeniyle sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, enflasyon ne zaman açıklanacak, enflasyon rakamları saat kaçta belli olacak? Emekli memur zammı ne zaman netleşecek?
1.01.2023Ekonomi
Emekli memur maaş zammı! Memurlar ve emekliler yılbaşında ne kadar zam alacak, enflasyon oranları belli olacak mı?
Emekli memur maaş zammı! Memurlar ve emekliler yılbaşında ne kadar zam alacak, enflasyon oranları belli olacak mı?Emekli ve memur maaş zamlarına yönelik aramalar arttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası memur ve emekli maaşlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Asgari ücretin 8 bin 506 TL’ye çıkması memur ve emekli maaşı zam oranlarına ne kadar zam geleceğinin sorgulanmasına neden oldu. Ocak ve temmuz ayı olmak üzere yılda 2 kez enflasyon farkına göre zam alan emekli ve memurlar TÜİK’in aralık ayı enflasyon rakamlarını duyurmasını bekliyor. Peki Memur ve emekli maaşları 2023 yılında ne kadar olacak?
27.12.2022Memur
Düz Memur Maaşları 2023: En yüksek, en düşük düz memur maaşı ne kadar? Düz memurlar ne kadar maaş alıyor?
Düz Memur Maaşları 2023: En yüksek, en düşük düz memur maaşı ne kadar? Düz memurlar ne kadar maaş alıyor?Son 6 ayına ait enflasyon verileriyle memur maaşları belli olur. Memurlara yüzde 5 ile 10 arasında aynı zamanda refah payı verilir. Memur ve emekliler maaşlarına toplu sözleşme zammına ek yüzde enflasyon farklı alacak. Peki, en yüksek, en düşük düz memur maaşı ne kadar? Düz memurlar ne kadar maaş alıyor?
23.12.2022Memur
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına zam! Yeni ücretler tek tek açıklandı, en düşüğü belli oldu
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına zam! Yeni ücretler tek tek açıklandı, en düşüğü belli olduEmekli ve memur zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Zamlı emekli ve memur maşaları tek tek hesaplandı. En düşük memur maaşı ve emekli maaşı belli oldu. Ocak memur zammı, son 6 aylık enflasyon farkı ve toplu sözleşme zammı oranına göre belirleniyor. Kasım ayından itibaren enflasyon farkı 15,11 olarak açıklanırken Aralık ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte yeni memur maaş zammı belirlenecek. İşte, 2023 yeni memur zammı ile en düşük memur maaşı hakkında merak edilenler...
9.12.2022Memur
2023 memur zammı ne olur? Emekli ve memur enflasyon oranına göre ne kadar zam alacak? 5 aylık enflasyon farkı ne oldu?
2023 memur zammı ne olur? Emekli ve memur enflasyon oranına göre ne kadar zam alacak? 5 aylık enflasyon farkı ne oldu?Kasım ayı enflasyon rakamları TÜİK tarafından açıklandı. TÜİK verilerine göre, kasım ayında TÜFE yüzde 2,88'e geriledi. Yıllık enflasyon yüzde 84,39 oldu. Aylardır merakla beklenen emekli ve memur zammı ile enflasyon farkı ortaya çıktı. Son 5 aylık enflasyon rakamları belli olurken, gözler aralık ayı enflasyonuna çevrildi. Milyonlarca memur ve emekli 2023 maaş zammı için hesaplamalara şimdiden başladı. Peki, 2023 memur zammı ne olur? Emekli ve memur enflasyon oranına göre ne kadar zam alacak? 5 aylık enflasyon farkı ne oldu, memur ve memur emeklisi zam farkı çıktı mı? İşte memur ve emekli maaş zamları ve zam farkları hakkında bilmeniz gerekenler…
5.12.2022Memur
Kasım ayı enflasyon tahmini ve beklentisi! Kasım ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak, kasım ayı enflasyon oranı saat kaçta belli olacak?
Kasım ayı enflasyon tahmini ve beklentisi! Kasım ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak, kasım ayı enflasyon oranı saat kaçta belli olacak?Kasım ayı enflasyon beklentisi tahmini Merkez Bankası piyasa katılımcıları anketinin yayımlanmasıyla belli oldu. Peki, Kasım ayı enflasyonu ne zaman açıklanacak, kasım ayı enflasyon oranı saat kaçta belli olacak? İşte Kasım ayı enflasyon tahmini ve beklentisi…
29.11.2022Ekonomi
Ekim ayı enflasyon beklentisi kaç? Enflasyon beklentisi TÜİK tarafından açıklandı! (Ekim ayı enflasyon beklentisi anketi)
Ekim ayı enflasyon beklentisi kaç? Enflasyon beklentisi TÜİK tarafından açıklandı! (Ekim ayı enflasyon beklentisi anketi)Ekim ayı enflasyon rakamları 3 Kasım’da açıklanacak. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından her ay açıklanan enflasyon oranı emekli ve memur maaş zammı için büyük önem arz ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın piyasa katılımcıları anketinin yayımlanmasıyla ekim ayı enflasyon beklentisi tahmini de belli oldu. Peki, Ekim ayı enflasyon beklentisi kaç?
31.10.2022Ekonomi
Belli oldu! Polis promosyonu 27 bin oldu mu, ne kadar 2022? EGM Polis maaş promosyonu tek seferde mi yatacak?
Belli oldu! Polis promosyonu 27 bin oldu mu, ne kadar 2022? EGM Polis maaş promosyonu tek seferde mi yatacak?Emniyet Genel Müdürlüğü polis maaş promosyonlarının ne kadar olduğunu duyurdu. EGM'den yapılan açıklamada, 18 Mart 2022'de Vakıfbank ile imzalanan maaş promosyon protokolünde polislere aylık ödenecek tutarın 104 TL'den 300 TL'ye çıkarak yüzde 188 artış sağlandığını belirtildi. Peki, Polis promosyonu ne kadar, 27 bin mi oldu, polis maaş promosyonu tek seferde mi yatacak?

Benzer Haber Etiketleri

Memur Maaş Zammı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki memur maaş zammı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.