Billur Kalkavan

Billur Kalkavan

Son dakika Billur Kalkavan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Billur Kalkavan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Billur Kalkavan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Billur Kalkavan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan billur kalkavan gelişmeleri de dahil olmak üzere 74 billur kalkavan haberi bulunmuştur. Tüm billur kalkavan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Billur Kalkavan sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı!
Billur Kalkavan sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı!Geçtiğimiz haftalarda Akciğer kanserine yakalandığını duyuran ve tedavisi devam eden Billur Kalkavan sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Tedavisinin olumlu bir şekilde devam ettiğini söyleyen Kalkavan, "Bu hastalığı en hızlı yenen insan olma yolunda ilerliyorum." dedi
23.06.2022Magazin
Billur Kalkavan'dan yeni paylaşım geldi!
Billur Kalkavan'dan yeni paylaşım geldi!Billur Kalkavan'ın geçtiğimiz haftalarda akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıktı. Tedavisi devam eden ünlü isim, birkaç gün önce hastaneden taburcu oldu. Şimdilerde evinde dinlenen Kalkavan, sevgilisinin çektiği pozları takipçileriyle paylaştı.
12.06.2022Magazin
Billur Kalkavan hastaneye yatmıştı! Sağlık durumu...
Billur Kalkavan hastaneye yatmıştı! Sağlık durumu...Geçtiğimiz haftalarda akciğer kanserine yakalandığını açıklayan Billur Kalkavan, tedavisinin ardından hastaneden taburcu oldu. Sağlık durumuyla alakalı açıklama yapan ünlü oyuncu, "Kendimi çok iyi hissediyorum. İnşallah en yakın zamanda atlatacağım" şeklinde konuştu
8.06.2022Magazin
Billur Kalkavan'ın sağlık durumu nasıl? Hastanede odasından fotoğraf yayınladı
Billur Kalkavan'ın sağlık durumu nasıl? Hastanede odasından fotoğraf yayınladıAkciğer kanseriyle mücadele eden oyuncu Billur Kalkavan (59), doktorunun uyarısına rağmen evde bir türlü kilo almayı başaramadığı için tedavisine bir süre hastanede devam edileceğini açıklamıştı. Hastanede odasından fotoğraf yayınlayan oyuncu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
4.06.2022Magazin
Billur Kalkavan'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme!
Billur Kalkavan'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme!Geçtiğimiz günlerde akciğer kanserine yakalanan ve zor günler geçiren Billur Kalkavan, sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Ünlü oyuncu, bir süre hastanede tedavi göreceğini belirtti.
31.05.2022Magazin
Billur Kalkavan sevgilisi Buğra ile ilgili konuştu!  'Çoğu erkek böyle bir durumda...'
Billur Kalkavan sevgilisi Buğra ile ilgili konuştu! 'Çoğu erkek böyle bir durumda...'Billur Kalkavan'ın akciğer kanserine yakalandığı, yaklaşık 1.5 aydır tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Billur Kalkavan kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı ile ilgili konuştu. Buğra Bahadırlı'nın kendisinden ayrılıp ayrılmadığı sorularını çok aldığını söyleyen Billur Kalkavan yaptığı açıklamada "Çoğu erkek böyle bir durumda kaçardı" dedi.
29.05.2022Magazin
Billur Kalkavan kedisinin ölümüyle sarsıldı: 'Hastalığımın başladığı zamana denk geliyor'
Billur Kalkavan kedisinin ölümüyle sarsıldı: 'Hastalığımın başladığı zamana denk geliyor'Billur Kalkavan'ın akciğer kanserine yakalandığı, yaklaşık 1.5 aydır tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Yönetmen Hamdi Alkan, 59 yaşındaki oyuncunun yaşadığı sağlık sorununu, 'Billur Kalkavan’a acil şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Daima yanındayım' sözleriyle, paylaşmıştı. Billur Kalkavan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü, kedisi Korsan'ın hayatını kaybettiğini açıkladı.
28.05.2022Magazin
Billur Kalkavan kansere yakalanmıştı! Sağlık durumu...
Billur Kalkavan kansere yakalanmıştı! Sağlık durumu...Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği öğrenilen Billur Kalkavan'ın son hali oyuncu dostu Hamdi Alkan tarafından sosyal medyada paylaşıldı. 59 yaşında kansere yakalanan Billur Kalkavan'ın hali sevenlerini üzdü. Kemoterapi tedavisine başlayan Billur Kalkavan, sağlık durumu hakkında bilgi verirken, "Sadece bir ricam var" sözleriyle sevenlerine seslendi.
26.05.2022Magazin
Billur Kalkavan'dan hastalığıyla ilgili ilk açıklama geldi! 'Duyunca Buğra ile çok ağladık'
Billur Kalkavan'dan hastalığıyla ilgili ilk açıklama geldi! 'Duyunca Buğra ile çok ağladık'Billur Kalkavan bir süredir ekranlardan uzaktaydı. Hamdi Alkan dün paylaştığı fotoğrafla Kalkavan'ın 2 aydır kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı. Haberi duyan sanat camiasından dostları Billur Kalkavan'a destek mesajları yağdırdı. Sevgilisi Buğra Bahadırlı’nın en büyük desteği olduğunu söyleyen Billur Kalkavan, hastalık sürecini anlattı.
24.05.2022Magazin
Billur Kalkavan'dan üzücü haber! Hamdi Alkan duyurdu...
Billur Kalkavan'dan üzücü haber! Hamdi Alkan duyurdu...Bir süredir ekranlardan uzak olan Oyuncu Billur Kalkavan akciğer kanserine yakalandı. Kalkavan'ın yaşadığı sağlık sorununu usta yönetmen Hamdi Alkan duyurdu.
23.05.2022Magazin
Billur Kalkavan hastalığı nedir, ne kanseri? Oyuncu Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi Buğra Bahadırlı kim?
Billur Kalkavan hastalığı nedir, ne kanseri? Oyuncu Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi Buğra Bahadırlı kim?Billur Kalkavan kanser mi? 59 yaşındaki başarılı oyuncu Billur Kalkavan'dan üzücü haber geldi. Billur Kalkavan, sessizliğini korurken usta oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, arkadaşını yalnız bırakmadı. Peki, Billur Kalkavan hastalığı nedir, ne kanseri? Oyuncu Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı kimdir?
23.05.2022Magazin
Billur Kalkavan akciğer kanserine yakalandı! Son görüntüsü ortaya çıktı, sağlık durumu...
Billur Kalkavan akciğer kanserine yakalandı! Son görüntüsü ortaya çıktı, sağlık durumu...Ünlü oyuncu Billur Kalkavan'dan üzen haber geldi. Hamdi Alkan sevenlerine duyurdu. Billur Kalkavan akciğer kanserine yakalandı. Pek çok dizi ve filmde rol alan Billur Kalkavan'ın son görüntüsü ortaya çıktı.
23.05.2022Yaşam
Billur Kalkavan'dan tartışma yaratacak sözler: Aldatılmak kadının eksikliğinden kaynaklanıyor!
Billur Kalkavan'dan tartışma yaratacak sözler: Aldatılmak kadının eksikliğinden kaynaklanıyor!Oyuncu Billur Kalkavan, ilişkiler ve aldatılma üzerine çok konuşulacak ifadeler kullandı. Aldatılmanın kadınların eksiklerinden kaynaklandığını söyleyen Kalkavan, "Madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok muzdaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar..." dedi.
19.01.2022Magazin
Billur Kalkavan: Zengin çocuğu olmak zor
Billur Kalkavan: Zengin çocuğu olmak zor59 yaşındaki sanatçı Billur Kalkavan, Armağan Çağlayan'ın sunduğu YouTube'da yayınlanan 'Dur bi Dinle' programına konuk oldu. "Zengin çocuğu olmak zor bir şey, hırs olmuyor insanda" diyen Kalkavan, hayatı ve aile yapısını da anlattı.
6.01.2022Magazin
Ünlü oyuncu Billur Kalkavan acı haberi duyurdu!
Ünlü oyuncu Billur Kalkavan acı haberi duyurdu!Ünlü oyuncu Billur Kalkavan'ın 91 yaşındaki annesi Nuyan Kalkavan hayatını kaybetti. Kalkavan, acı haberi sosyal medyadan duyurdu.
27.10.2021Magazin
Billur Kalkavan: '11 yıldır her türlü acayipliğime tahammül ettin'
Billur Kalkavan: '11 yıldır her türlü acayipliğime tahammül ettin'Oyuncu Billur Kalkavan, kendisinden 22 yaş küçük eski basketbolcu Buğra Bahadırlı'ya aşkını haykırdı.
19.12.2020Magazin
Ünlü oyuncu Seren Fosforoğlu evlendi
Ünlü oyuncu Seren Fosforoğlu evlendiSeren Fosforoğlu bir buçuk yıldır birlikte olduğu sevgilisi iş adamı Kaan Önal ile sade bir törenle evlendi.
14.09.2020Magazin
"Hiç bu kadar acı çekmemiştim"
"Hiç bu kadar acı çekmemiştim"Oyuncu Billur Kalkavan, yıllar önce yaptırdığı dövmelerden sıkıldı. Üzerlerine başka şekil yaptıran Kalkavan çektiği acıyı dile getirdi.
25.06.2020Magazin
Tuba Büyüküstün isyan edenlere sitem etti
Tuba Büyüküstün isyan edenlere sitem ettiTuba Büyüküstün, Billur Kalkavan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Karantina günlerinde “evde sıkıldık” diyenlere sitem eden ünlü oyuncu, “Evde sıkılmak ne demek? Bana bir noktada kendimize dert arıyoruz gibi geliyor” diye konuştu.
19.04.2020Magazin
Burcu Esmersoy 'giderim' dedi, ünlüler dünyası ikiye bölündü
Burcu Esmersoy 'giderim' dedi, ünlüler dünyası ikiye bölündüEski eşi Berk Suyabatmaz’la Berrak Tüzünataç’ın tatil fotoğrafını like’layan Burcu Esmersoy, “Düğün yaparlarsa gider misiniz?” sorusuna “Tabii ki giderim” yanıtını verdi.
7.02.2020Magazin
Billur Kalkavan kimdir? Kaç yaşındadır?
Billur Kalkavan kimdir? Kaç yaşındadır?Eyvah Babam, Ihlamurlar Altında, Acayip Hikayeler gibi dizilerle tanınan Billur Kalkavan, yaptığı açıklamalarla gündeme gelirken, son olarak sevgilisi Buğra Bahadırlı ile 10. Yılını kutlayan mesajı ile gündeme geldi. Bu mesajdan sonra, Billur Kalkavan’ın hayatı ve yaşı merak edilmeye başlandı. Peki, Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında? Sevgilisi Buğra Bahadırlı kaç yaşında?
21.12.2019Gündem
Olay sözler! "Biz bölünerek çoğalıyoruz"
Olay sözler! "Biz bölünerek çoğalıyoruz"En son yaptığı"İstesem ben de 10 tane çocuk doğururdum ama istemedim." açıklamasıyla zaman zaman gündem olan Billur Kalkavan, verdiği bir röportajda Türk dizilerini eleştirdi.
1.12.2019Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Billur Kalkavan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki billur kalkavan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.