Gazete Vatan Logo
Ünlüler DünyasıBuğra Bahadırlı kimdir, kaç yaşında? Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ne iş yapıyor?

Buğra Bahadırlı kimdir, kaç yaşında? Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ne iş yapıyor?

Geçtiğimiz günlerde vefat eden ünlü oyuncu Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı, 13 yıllık hayat arkadaşı Billur Kalkavan hakkında açıklamalarda bulundu. Billur Kalkavan’ın son anlarını anlatan Buğra Bahadırlı, tanıştıkları günden bu yana yaşadıklarını, ünlü oyuncunun hastalık sürecini ve son zamanlarda yaşadıkları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarıyla magazin gündeminde yer alan Buğra Bahadırlı ile ilgili detaylar da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, Buğra Bahadırlı kimdir, kaç yaşında? Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ne iş yapıyor? İşte detaylar…

Buğra Bahadırlı kimdir, kaç yaşında? Billur Kalkavan’ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ne iş yapıyor?

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan’ın vefatı sanat camiasını yasa boğmuştu. Billur Kalkavan’ın vefatının ardından gözler ünlü oyuncunun 13 yıllık sevgilsii ve hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı’ya çevrilmişti. Sevgili oldukları ilk andan itibaren aralarındaki yaş farkı gündemden düşmemişti. 13 yıllık beraberliklerini anlatan Buğra Bahadırlı, pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

BUĞRA BAHADIRLI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NE İŞ YAPIYOR?

8 Şubat 1984 Ankara doğumlu olan Buğra Bahadırlı, Ankara Anadolu Lisesi'de okuduktan sonra lisansını Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Buğra Bahadırlı, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide Jandarma Er Hamza Gemalmaz rolünü canlandırarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Buğra Bahadırlı 2009 yılından bu yana Billur Kalkavan ile birlikte yaşıyordu.