Besnik Hasi

Besnik Hasi

Son dakika Besnik Hasi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Besnik Hasi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Besnik Hasi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Besnik Hasi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan besnik hasi gelişmeleri de dahil olmak üzere 78 besnik hasi haberi bulunmuştur. Tüm besnik hasi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Amedspor'da Besnik Hasi gelişmesi! Konyaspor maçında yapacak
Amedspor'da Besnik Hasi gelişmesi! Konyaspor maçında yapacakAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor, kritik Konya maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Yira Sor'un dönüşü teknik heyeti sevindirirken, Dellova'nın sakatlığı moralleri bozdu. Cisse'nin ilk 11'de başlaması bekleniyor. Besnik Hasi de kulübeye dönüyor.
15.10.2026Diyarbakır
Amedspor, Gençlerbirliği karşısında! Besnik Hasi’den bomba karar, işte ilk 11'ler
Amedspor, Gençlerbirliği karşısında! Besnik Hasi’den bomba karar, işte ilk 11'lerAMEDSPOR HABERLERİ... Trendyol Süper Lig’de Gençlerbirliği ile karşılaşacak Amedspor’un ilk 11’i netleşti. Teknik direktör Besnik Hasi’nin tercihleri doğrultusunda yeşil-kırmızılı ekip galibiyeti kovalayacak.
10.10.2026Diyarbakır
Amedspor'da Besnik Hasi kararını değiştirdi!
Amedspor'da Besnik Hasi kararını değiştirdi!AMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Amedspor'da, sakatlığı nedeniyle antrenmanlara katılamayan Nijeryalı futbolcu Yira Sor'un durumuyla ilgili yeni gelişme yaşandı. Besnik Hasi Gençlerbirliği maçı öncesi kritik kararı verdi.
6.10.2026Diyarbakır
Amedspor'da Nahit Eren 'tuzak kurdular' deyip isyan etti
Amedspor'da Nahit Eren 'tuzak kurdular' deyip isyan ettiAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Amedspor, kendi sahasında Beşiktaş'ı yenerek Süper Lig'de liderlik koltuğuna oturdu. Amedspor'a tuzak kurdular! Nahit Eren isyan etti.
2.10.2026Diyarbakır
Amedspor'u Beşiktaş maçı sonrası yıkan karar! Besnik Hasi men edildi
Amedspor'u Beşiktaş maçı sonrası yıkan karar! Besnik Hasi men edildiAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeler yaşanıyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) PFDK kararlarını açıkladı. Beşiktaş'ı 3-2 mağlup eden Amedspor'un cezası belli oldu.
1.10.2026Diyarbakır
Vanspor’un yeni hocası Mustafa Gürsel İlk hamlesini yaptı
Vanspor’un yeni hocası Mustafa Gürsel İlk hamlesini yaptıVANSPOR HABERLERİ... Vanspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Van Spor FK, Murat Yıldırım’ın ardından teknik direktörlük görevine Mustafa Gürsel’i getirdi. Gürsel, 4 puanla 19. sıradaki takımın başında ilk antrenmanına çıktı.
30.09.2026Van
Beşiktaş maçı sonrası Amedspor'da deprem! TFF açıkladı
Beşiktaş maçı sonrası Amedspor'da deprem! TFF açıkladıAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor’un sahasında Beşiktaş’ı ağırladığı karşılaşmanın ardından kulüp, başkan Nahit Eren ve teknik direktör Besnik Hasi disiplin kuruluna sevk edildi. TFF henüz bir ceza kararı açıklamadı.
26.09.2026Diyarbakır
Amedspor’da Mbaye Diagne’nin paylaşımı olay oldu!
Amedspor’da Mbaye Diagne’nin paylaşımı olay oldu!AMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Amedspor’un Beşiktaş’ı 3-2 mağlup ettiği karşılaşmada sulama sisteminin aniden çalışması maça damga vurdu. Mbaye Diagne’nin paylaşımı ise taraftarları güldürdü.
23.09.2026Diyarbakır
Amedspor, Beşiktaş'ı 3-2 yendi; Besnik Hasi yeni kararı açıkladı
Amedspor, Beşiktaş'ı 3-2 yendi; Besnik Hasi yeni kararı açıkladıAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Süper ligin yeni lideri Amedspor, Beşiktaş galibiyeti sonrası dikkat çeken bir karara imza attı.
23.09.2026Diyarbakır
Amedspor’da Mbaye Diagne depremi! Yira Sor sonrası gelen haber yıktı
Amedspor’da Mbaye Diagne depremi! Yira Sor sonrası gelen haber yıktıAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Diyarbakır ekibinde Mbaye Diagne alarmı verildi. Yira Sor sakatlığı sonrası Besnik Hasi kara karar düşünüyor.
12.09.2026Diyarbakır
Amedspor'da Diagne, Dia Saba, Samuel Ballet değil Besnik Hasi tek bir oyuncuyu övdü
Amedspor'da Diagne, Dia Saba, Samuel Ballet değil Besnik Hasi tek bir oyuncuyu övdüAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Amedspor Teknik Direktörü Besnik Hasi, Kasımpaşa karşısında 2-0’dan 2-2’ye geldikleri maçın ardından gündem olacak ifadeler kullandı. Diagne, Dia Saba, Samuel Ballet değil tek bir oyuncuyu öve öve bitiremedi.
9.09.2026Diyarbakır
Amedspor'da Besnik Hasi'ye 3 puan yetmedi, Nahit Eren'den özel olarak istedi
Amedspor'da Besnik Hasi'ye 3 puan yetmedi, Nahit Eren'den özel olarak istediAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Süper Lig’in ilk iki haftasında üçlü savunma ile sahaya çıkan Amedspor Teknik Direktörü Besnik Hasi, Trabzonspor maçında kazanılan 3 puan sonrası başkan Nahit Eren'den istekte bulundu.
1.09.2026Diyarbakır
Amedspor'dan Trabzonspor'a çelme! Son dakikada yıkıldı
Amedspor'dan Trabzonspor'a çelme! Son dakikada yıkıldıTrendyol Süper Lig’in 3. haftasında Amed Sportif Faaliyetler, evinde karşılaştığı Trabzonspor'u 2-1 mağlup etti.
31.08.2026Diyarbakır
Galatasaray'dan ayrılıp Şanlıurfa takımına transfer oldu
Galatasaray'dan ayrılıp Şanlıurfa takımına transfer olduGalatasaray'ın eski oyuncusu Şanlıurfa takımına transfer oldu. Siverek Kadın Futbol Takımı, 2026-2027 sezonu öncesi kadro çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı-siyahlı ekip, Erva Karaovalı ile anlaşma sağlarken, Dilara Erkan ile de sözleşme yeniledi.
27.08.2026Şanlıurfa
Amedspor 2-0 yenildi, Besnik Hasi kestirip attı: Çok kötüydü, hak ettik
Amedspor 2-0 yenildi, Besnik Hasi kestirip attı: Çok kötüydü, hak ettikAMEDSPOR HABERLERİ... Süper Lig’de Amedspor, ikinci hafta deplasmanda karşılaştığı Kocaelispor’a 2-0 mağlup olarak ligdeki ilk yenilgisini aldı. Maç sonrası teknik direktör Besnik Hasi 'Çok kötüydü, hak ettik' diyerek sert ifadeler kullandı.
25.08.2026Diyarbakır
Amedspor'a Aziz Yıldırım'dan rest! Yönetim ilk kez itiraf etti: Bize vermediler
Amedspor'a Aziz Yıldırım'dan rest! Yönetim ilk kez itiraf etti: Bize vermedilerAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Amed Sportif Faaliyetler'in futbol şube sorumlusu Nedim Şimşek ve teknik direktörü Besnik Hasi, transfer süreciyle ilgili gündem olacak ifadeler kullandı. Amedspor yönetiminin Fenerbahçe'den talebi ve Aziz Yıldırım yönetiminin rest çekmesi çok konuşuldu. İşte detaylar...
21.08.2026Diyarbakır
Amedspor'a transfer müjdesi: Stoper, orta saha ve forvet geliyor
Amedspor'a transfer müjdesi: Stoper, orta saha ve forvet geliyorAMEDSPOR HABERLERİ... Amed Sportif Faaliyetler Teknik Direktörü Besnik Hasi ve Futbol Şube Sorumlusu Nedim Şimşek, basın mensuplarıyla bir araya geldikleri toplantıda kulübün 3 transfer daha yapacağı açıklandı.
20.08.2026Şampiy10
Çorum FK, Galatasaray maçı sonrası kararını verdi! Kasımpaşa maçında farklı olacak
Çorum FK, Galatasaray maçı sonrası kararını verdi! Kasımpaşa maçında farklı olacakSüper Lig’in ilk haftasında deplasmanda Galatasaray ile 2-2 berabere kalarak lige 1 puanla başlayan Arca Çorum FK, 2’nci hafta mücadelesinde sahasında karşılaşacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
19.08.2026Şampiy10
Amedspor’da Diagne krizi! Besnik Hasi kadroda istemeyince küstü, taraftar oltaya gelmedi
Amedspor’da Diagne krizi! Besnik Hasi kadroda istemeyince küstü, taraftar oltaya gelmediAMEDSPOR HABERLERİ... Amedspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Amedspor’un Süper Lig’deki ilk maçında Erzurumspor’u 3-0 mağlup ederek lider olmasının ardından Mbaye Diagne gündem oldu. Besnik Hasi’nin kararı sonrası Diagne'nin yaptığı hamle işe yaramadı.
19.08.2026Diyarbakır
Bursaspor, Iğdır FK'yı yendi! Rakip takımın hocası öve öve bitiremedi
Bursaspor, Iğdır FK'yı yendi! Rakip takımın hocası öve öve bitiremediBURSASPOR HABERLERİ... Bursaspor'da son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Iğdır FK Teknik Direktörü Kenan Koçak, Bursaspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada Bursaspor camiasına ve taraftarlarına övgüler yağdırdı. Koçak, yeşil-beyazlı taraftarların oluşturduğu atmosferden etkilendiğini belirterek Bursa’nın alt liglerde olmaması gerektiğini söyledi.
17.08.2026Bursa
Amedspor, Erzurumspor'a fark atıp lider oldu! Besnik Hasi soyunma odasında fişi çekmiş
Amedspor, Erzurumspor'a fark atıp lider oldu! Besnik Hasi soyunma odasında fişi çekmişAMEDSPOR HABERLERİ... Trendyol Süper Lig'in ilk haftasında Amed Sportif Faaliyetler, konuk ettiği Erzurumspor FK'yi 3-0 mağlup etti. Amedspor bu skorla Süper Lig liderliğine otururken kritik detay ortaya çıktı. Amed Sportif Faaliyetler'in teknik direktörü Besnik Hasi'nin ilk yarıda soyunma odasına oyuncularına söyledikleri skoru belirlemiş.
17.08.2026Diyarbakır
Fenerbahçe, ilk karşılaşmasında Eyüpspor’u konuk ediyor! İşte Misli'de günün en çok oynanan maçları...
Fenerbahçe, ilk karşılaşmasında Eyüpspor’u konuk ediyor! İşte Misli'de günün en çok oynanan maçları...İddaa programı içerisinde yer alan günün en çok oynanan bahislerini ve Misli yazarlarının bu maçlar için yaptığı yorumları sizler için derledik.
16.08.2026Şampiy10
Amedspor-Erzurum FK maçı öncesi yeni karar!
Amedspor-Erzurum FK maçı öncesi yeni karar!Süper Lig'in iki yeni ekibi Amedspor - Erzurum FK maçı öncesi yeni karar açıklandı.
12.08.2026Şampiy10
Amedspor'dan imza şov! 5 yeni transfer kadroya katıldı
Amedspor'dan imza şov! 5 yeni transfer kadroya katıldıAmedspor, yeni transferleri Yira Sor, Samuel Ballet, Rayan Lutin, Gökhan Gül ve Mohammed Khalil için taraftarların yoğun katılımıyla imza töreni düzenledi.
10.08.2026Diyarbakır
Diyarbakır Şehir Hastanesi’nin açılış tarihi belli oldu
Diyarbakır Şehir Hastanesi’nin açılış tarihi belli olduDiyarbakır Valisi Murat Zorluoğlu, merkez Kayapınar ilçesinde yapımı hızla devam eden Kayapınar Şehir Hastanesi’nin son durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
9.08.2026Diyarbakır

Benzer Haber Etiketleri

Besnik Hasi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haberbaşlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki besnik hasi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.