Aydın Deprem

Aydın Deprem

Son dakika Aydın deprem haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Aydın deprem ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Aydın deprem haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Aydın Deprem

haberleri sayfasında son dakika yaşanan aydın deprem gelişmeleri de dahil olmak üzere 458 aydın deprem haberi bulunmuştur. Tüm aydın deprem haberleri aşağıda listelenmiştir.
Orhan Aydın'dan yürek yakan paylaşım! 'Babalarından önce ölmemeli çocuklar'
Orhan Aydın'dan yürek yakan paylaşım! 'Babalarından önce ölmemeli çocuklar'Tiyatrocu Orhan Aydın’ın Hatay’da enkaz altında kalan kızı Eylem Şafak Aydın, deprem felaketinin 6'ncı gününde hayatını kaybetti. 36 saat süren arama kurtarma çalışmalarının ardından kızını kaybeden usta oyuncu, Twitter'da yönetmen kızının fotoğrafını paylaşıp, yürekleri yakan bir mesaj yayınladı.
16.02.2023Magazin
Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerde hissedildi? Afad ve Kandilli son depremler listesi (18 Ekim 2022)
Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerde hissedildi? Afad ve Kandilli son depremler listesi (18 Ekim 2022) Aydın’da deprem! AFAD verilerine göre 2 dakika arayla iki deprem oldu. Kuşadası ilçesinde saat 13.27’de 4.1, 13.29’da ise 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Peki, Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerden hissedildi? Aydın Kuşadası depremi kaç şiddetinde, saat kaçta oldu? Afad ve Kandilli son depremler listesi!
18.10.2022Gündem
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!Ege’de deprem! Aydın Nazilli’de deprem meydana geldi. Aydın’da 3.9 büyüklüğünde deprem son dakika olarak duyuruldu. AFAD’dan gelen son dakika açıklamasına göre, Aydın’ın Nazilli ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
23.03.2022Gündem
Aydın'da 3.9 büyüklüğünde deprem!
Aydın'da 3.9 büyüklüğünde deprem!Son dakika... AFAD'dan alınan bilgiye göre Aydın'ın Nazilli ilçesinde, 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
23.03.2022Gündem
Ege Denizi'nde 4 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi'nde 4 büyüklüğünde depremAydın'ın Didim ilçesi açıklarında 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
22.10.2021Gündem
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Son depremler listesi
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Son depremler listesiAz önce gelen son dakika bilgisine göre Merkez üssü Muğla'nın Marmaris İlçesi olan 5,2'lik deprem meydana geldi. Deprem Marmaris ve çevre illerde hissedildi. Pek çok vatandaşta internette Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? sorularını araştırıyor. İşte son depremler listesi...
28.06.2020Gündem
En son nerede deprem oldu? İşte 26 Haziran’da meydana gelen son depremler...
En son nerede deprem oldu? İşte 26 Haziran’da meydana gelen son depremler...Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün verilerine göre Manisa'nın Saruhanlı ilçesi merkezli 5.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, En son nerede deprem oldu? İşte 26 Haziran’da meydana gelen son depremler…
26.06.2020Gündem
Aydın'da korkutan deprem
Aydın'da korkutan depremAydın'ın Kuşadası ilçesinde 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
29.09.2021Gündem
"Deprem olacak" söylentisi halkı sokağa döktü
"Deprem olacak" söylentisi halkı sokağa döktüManisa'nın Şehzadeler ilçesinde, "Akşam saatlerinde deprem olacağı" söylentisi, vatandaşları sokağa döktü.
29.09.2021Gündem
Sahte deprem uzmanı skandalı! Anında tahmin ediyoruz deyip onlarca kişiyi dolandırdılar
Sahte deprem uzmanı skandalı! Anında tahmin ediyoruz deyip onlarca kişiyi dolandırdılarDeprem endişesini paraya çevirerek dolandırıcılık yapan sahte deprem uzmanları ortaya çıktı. İddiaya göre bu kişiler, sosyal medya üzerinden para toplayarak deprem tahmini yapıyor, oluşturulan Whatsapp grupları üzerinden onlarca kişiyi tuzağa düşürüyor. İşte sahte deprem uzmanı skandalının detayları...
23.03.2023Yaşam
Kripto para kullanıcılarına dolandırıcı şoku! Yazışmalar ortaya çıktı
Kripto para kullanıcılarına dolandırıcı şoku! Yazışmalar ortaya çıktıKripto para varlıklarını ele geçirerek 50 milyon lira haksız kazanç sağladığı belirlenen çete 'Cüzdan Operasyonu' ile çökertildi. Operasyonda şüphelilerden el konulan çok sayıda dijital materyallerinin incelemesinde şüphelilerin vatandaşları dolandırmak için kullandıkları yöntemler ve mesajların detayları ortaya çıktı.
18.03.2023Yaşam
Türkiye haritası || Şehir isimleri ile detaylı renkli büyük boy Türkiye Siyasi İller Haritası ile deprem risk haritası
Türkiye haritası || Şehir isimleri ile detaylı renkli büyük boy Türkiye Siyasi İller Haritası ile deprem risk haritasıTürkiye Siyasi Haritası kuşbakışı bir düzlem üzerinden ülke sınırlarını, sınırlar dahilinde var olan askeri bloklaşmayı, kıta düzeylerini görmek isteyenlerin sık araştırdıkları konulardan birini oluşturuyor. Kullanım amaçlarına göre haritalar siyasi ölçekli harita, idari sınır ve kıta düzlemini belirtmek için kullanılır. Türkiye haritasını öğrenmek için ise öncelikle siyasi haritalar, özellikleri, neleri gösterir gibi detayları bilmek gerektiğinden haberimiz Türkiye İller Haritası ve haritalara yönelik merak edilenleri derledik.
17.03.2023Gündem
Atakaş Hatayspor Kulüp Başkanvekili Aydın Teksöz: Umutlandık çünkü hem Atsu'yu, hem de maçı kazanmıştık
Atakaş Hatayspor Kulüp Başkanvekili Aydın Teksöz: Umutlandık çünkü hem Atsu'yu, hem de maçı kazanmıştık6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremden etkilenen Hatay'da Christian Atsu ve Taner Savut'un enkaz altında kalarak hayatlarını kaybetmesi derin bir acı olarak yüreklerde kaldı.
14.03.2023Şampiy10
Dünya markasının sahibi konteynerde kalıyor! '3 bine yakın çalışanım var, burada yatıyorum'
Dünya markasının sahibi konteynerde kalıyor! '3 bine yakın çalışanım var, burada yatıyorum'Kahramanmaraş’tan çıkan dünya markasının kurucusu asrın felaketi sonrası konteyner kente yerleşti. 3 bine yakın çalışanının olduğunu belirten iş insanı Mehmet Kanbur "Ben çocukken şehrin nüfusu 21 bin idi, şimdi 1 milyon olmuş. Nasıl bırakıp gidebilirim ben bu kadim şehri, bu Maraş’ı? Evim hasarlı değil. Ama ben gidip evimde oturamam. Sonra dönerim deyip İstanbul’a da gidemem. Çalışanlarımız hep aynı ortamda yaşıyoruz. Burada, konteynerde yatıyorum” dedi. İşte haberin detayları...
10.03.2023Gündem
Olası bir büyük depremde kaos ve yağma nasıl önlenir?
Olası bir büyük depremde kaos ve yağma nasıl önlenir?Olası bir deprem olursa, İstanbul gibi büyük şehirde güvenlik açığına neden olabilir. Kaos, yağma ve hırsızlık olaylarını da beraberinde getirebilir. Bununla ilgili Emekli Emniyet Müdürü Feramuz Erdin, çok detaylı planların yapılması gerektiğini söyledi ve detayları açıkladı...
9.03.2023Gündem
18 Mart Cumartesi RED art istanbul’da başlıyor
18 Mart Cumartesi RED art istanbul’da başlıyorÇağdaş resmin genç temsilcilerinden İlkem Güneri’nin “Bullseye” adını verdiği kişisel sergisi 18 Mart Cumartesi günü RED art istanbul’da başlıyor. Sanatçının lowbrow ve street art akımlarından etkiler taşıyan eserlerinden meydana gelen sergi, 28 Mart tarihine kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.
Hande Yener depremzedelerin yaralarını sarmak için harekete geçti!
Hande Yener depremzedelerin yaralarını sarmak için harekete geçti!Ünlü isimler, tüm Türkiye’yi sarsan deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için ellerinden geleni yapmaya devam ediyor. Hande Yener, depremzede Abdurrahman Aydın ile görüntülü konuşarak yanında olduğunu söyledi. Aydın, “Annemi ve iki bacağımı kaybettim. Umutlarımı da kaybetmiştim. Ama bana umut oldunuz” dedi.
1.03.2023Magazin
Ege Bölgesi'ne ilişkin deprem açıklaması! 3 il riskli, biri ise avantajlı
Ege Bölgesi'ne ilişkin deprem açıklaması! 3 il riskli, biri ise avantajlıUşak Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Tahir Gönen, Ege Bölgesi'nden geçen fay hatlarının Kuzey Anadolu'daki fay hatlarına göre daha kısa olduğunu belirterek, "Ege Bölgesi'ndeki faylar kısa olduğu için çok uzun süreli depremler beklenmiyor. Ege'de deprem açısından Denizli, Aydın ve Manisa çok riskliyken, Uşak avantajlı" dedi.
28.02.2023Gündem
Cerrahpaşa Tıp'ın büyük kısmı kapatıldı
Cerrahpaşa Tıp'ın büyük kısmı kapatıldıİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'nın Fatih'te bulunan binalarında sağlık ve eğitim hizmeti binalardaki deprem risk durumu sebebiyle durduruldu. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof.Dr.Nuri Aydın, "Yaşanan son depremlerden sonra, betonarme bina stokumuzun değerlendirilmesi üniversitemiz ekipleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Yapılan değerlendirme neticesinde, tüm dahili ve cerrahi bilimleri içerisinde barındıran toplam 17 ayrı binadan oluşan Monoblok binalar kompleksi ile Uğur Derman binası, yemekhane binası ve öğrenci yurt binalarının emniyetle hizmeti yerine getirecek güvenlik seviyesine sahip bulunmadığı ve bu binaların risk taşıdığı tespit edilmiştir. Acil ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları birimi haricindeki tüm erişkin ayaktan ve yatan hasta kabulü ve tüm ameliyatlar durdurulmuştur." dedi.
27.02.2023Gündem
Deprem felaketinde en zorlu 33 saat! 'Gerekirse ölüme gideceğiz'
Deprem felaketinde en zorlu 33 saat! 'Gerekirse ölüme gideceğiz'Deprem felaketinde hareket emri verilen pilotların yaşadıkları tüyleri diken diken etti. Pilotlar kar, tipi ve sis nedeniyle helikopterleri havalandıramayınca, birlik komutanının, “Savaştayız, gerekirse ölüme gideceğiz ama gideceğiz.” dediği öğrenildi. İşte detaylar...
27.02.2023Gündem
Ünlü oyuncu Muhlis Asan hayatını kaybetti!
Ünlü oyuncu Muhlis Asan hayatını kaybetti!‘Unutma Bizi’ adlı tiyatro oyununun galasında kalp krizi geçiren ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen oyuncu Muhlis Asan, dün akşam hayatını kaybetti. Acı haberi Orhan Aydın duyurdu.
26.02.2023Magazin
Palandöken Cup'ta Hagi, Popescu gibi efsaneler depremzedeler için sahaya çıkacak
Palandöken Cup'ta Hagi, Popescu gibi efsaneler depremzedeler için sahaya çıkacakUluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA), 24 ülkeden takımların katılımı ile 25-31 Mayıs tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenecek olan UYAFA Uluslararası Palandöken Cup öncesinde özel maç düzenleyecek. UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek, Hagi ve Popescu’nun da aralarında olduğu eski yıldız futbolcuların forma giyeceği gösteri maçından elde edilecek tüm gelirin depremzedelere bağışlanacağını bildirdi.
23.02.2023Futbol
Seçim kampanyasına deprem ayarı!
Seçim kampanyasına deprem ayarı!AK Parti, geçtiğimiz yazdan bu yana hazırlıklarını sürdürdüğü “Türkiye Yüzyılı” perspektifli seçim beyannamesi çalışmalarını, “Yeni başlıyoruz” sloganıyla şekillendirmişti. Ancak deprem felâketinin ardından seçim beyannamesi ve kampanyasında değişikliğe gidilmesine karar verildi.
23.02.2023Gündem
Mine Tugay: Şehirler ağlıyor ben nasıl ağlamayayım!
Mine Tugay: Şehirler ağlıyor ben nasıl ağlamayayım!Tiyatro ve sinema sanatçısı Orhan Aydın sosyal medya hesabından kızı Eylem Aydın ve annesi Elif Torun Öneren'in enkaz altında kaldığını duyurup yardım istemişti. Aydın'ın eski eşi sağ kurtulurken, kızı Eylem'den acı haber 11 Şubat'ta geldi. Mine Tugay hem meslektaşı hem de arkadaşı olan Eylem Aydın'a sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla veda etti.
22.02.2023Magazin
Galatasaray'dan yardım turnuvası! 3 takımla özel maç oynanacak
Galatasaray'dan yardım turnuvası! 3 takımla özel maç oynanacakKahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından verilen arada Süper Lig hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray, deprem bölgesine bağış yapmak için turnuva düzenleme kararı aldı.
21.02.2023Süper Lig

Benzer Haber Etiketleri

Aydın Deprem ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki aydın deprem haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.