Geri Dön

Türkiye İtalya voleybol maçı saat kaçta, hangi kanalda? Filenin Sultanları maçı ne zaman? Türkiye voleybol maçı saati!

Filenin Sultanları 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda B Grubu maçında İtalya ile karşı karşıya geliyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda B Grubu ilk maçında son olimpiyat şampiyonu Çin'i 3-0 mağlup ederek oyunlara galibiyetle başlamıştı. Olimpiyatları yakından takip eden milyonlar Türkiye İtalya voleybol maçı ile ilgili detayları merak ediyor. Peki, Türkiye İtalya voleybol maçı saat kaçta, hangi kanalda? Filenin Sultanları maçı ne zaman? Türkiye İtalya voleybol maçı 2021 ve TRT Spor yayın akışı ve TRT Spor Canlı Yayın Bilgileri!

Türkiye İtalya voleybol maçı saat kaçta, hangi kanalda? Filenin Sultanları maçı ne zaman? Türkiye voleybol maçı saati!

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'nin gözü Filenin Sultanları'nın bugün çıkacağı İtalya maçında olacak. Olimpiyatlardaki ilk maçında Çin'i 3-0 mağlup ederek oyunlara galibiyetle A Milli Kadın Voleybol Takımı galibiyetini pekiştirmeyi hedefliyor. Peki, Türkiye İtalya voleybol maçı saat kaçta, hangi kanalda? Filenin Sultanları maçı ne zaman? Türkiye İtalya voleybol maçı 2021 ve TRT Spor yayın akışı ve TRT Spor Canlı Yayın Bilgileri!

TÜRKİYE İTALYA VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN OYNANACAK?

Filenin Sultanları, olimpiyat oyunlarındaki ikinci maçını 27 Temmuz Salı günü İtalya ile yapacak. Müsabaka, Türkiye saaati ile 10.25'te başlayacak.

TÜRKİYE İTALYA VOLEYBOL MAÇI HANGİ KANALDA?

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları boyunca A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın oynayacağı tüm müsabakalar, TRT Spor ve TRT Spor Yıldız kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI MAÇ TAKVİMİ

27 Temmuz - 10:25 | Türkiye - İtalya

29 Temmuz - 10:25 | Türkiye - ABD

31 Temmuz - 08:20 | Türkiye - Arjantin

2 Ağustos - 08:20 | Türkiye - Rusya