Geri Dön

İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır? 1 Ocak mobil İstanbulkart kişiselleştirme mobil uygulamadan yapma ekranı!

İstanbulkart kişiselleştirme ekranı 1 Ocak ayıyla birlikte yoğun bir şekilde araştırılıyor. İstanbulkart kişiselleştirme 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren devreye girecek. kisisellestirme.istanbulkart.istanbul internet adresinden ya da 153 numaralı telefon hattından İstanbulkart kişiselleştirme başvurusu yapılabilecek. Peki, İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılıyor? İşte, İstanbulkart kişiselleştirme ekranı…

İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır? 1 Ocak mobil İstanbulkart kişiselleştirme mobil uygulamadan yapma ekranı!

İstanbulkart’ta 1 Ocak 2023 tarihiyle yeni dönem yapılıyor. Kişiselleştirilmemiş İstanbulkartlar ulaşım ve alışverişlerde kullanılmaya devam edecek ancak İstanbulkart’a özel aktarma, ücret iadesi ve resmi tatillerde ücretsiz seyahat gibi haklardan faydalanamayacak. İstanbulkart’ı kişiselleştirmek için www.kisisellestir.istanbul adresindeki form doldurulacak.

İSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME NASIL YAPILIR?

İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden yapılabilen ‘Kişiselleştirme’de son tarih 31 Aralık 2022. Kişiselleştirilmiş İstanbulkart’ın avantajları 1 Ocak 2023’te başlıyor.

İstanbulkart’ı kişiselleştirmek için www.kisisellestir.istanbul adresindeki form doldurulabilecek. İstanbulkart Mobil uygulamasının ana sayfasından ‘kart ekle’ alanındaki yönlendirmeler takip edilerek de kişiselleştirme işlemi yapılabilecek. Ayrıca 153 ile iletişime geçilerek de kartların kişiselleştirme işlemi yapılabilecek.

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor. Uygulamaya giriş yapılıp ana sayfadan kart ekle alanındaki yönlendirmeler takip ediş kişiselleştirme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca www.bireysel.istanbulkart.istanbul veya www.kisisellestirme.istanbulkart.istanbul adreslerinden gerekli bilgiler doldurularak kartlar kişiselleştirilebilir.

İSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ