Gazete Vatan Logo

Danla Bilic - Kubilay Aka aşkı neden bitti? 'Kafalar uyuşmadı' dedi ve açıkladı

'Vatanım Sensin', 'Çukur', 'Aşk 101', 'Oğlum', 'Cam Tavanlar' gibi yapımlarda rol alan oyuncu Kubilay Aka, L'officiel Hommes dergisi'ne konuştu. Bilinmeyenleri anlatan oyuncu, hakkında çıkan haberlerden rahatsız olmadığını ifade etti.

Danla Bilic - Kubilay Aka aşkı neden bitti? 'Kafalar uyuşmadı' dedi ve açıkladı

Oyuncu Kubilay Aka ile sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz yıl eylül ayında el ele görüntülenmişti. Çiçeği burnunda sevgililer, şarkıcı Berkay'ın Kuruçeşme Açıkhava'daki konserinin ardından soluğu aynı semtteki bir mekanda almış, baş başa eğlenmeye devam etmişti.

"DANLA İLE KAFAMIZ UYUŞMADI"

Danla Bilic ile sürpriz bir aşka yelken açan Kubilay Aka, kısa süreli ilişkisinin bittiğini duyurmuştu: ''İlişkimiz Danla'nın yaptığı herhangi bir açıklamadan dolayı bitmedi. Denedik olmadı, kafalar uyuşmadı. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. İlişkimiz bitti''

''HUZURLU VE HAFİF HİSSETTİĞİM BİR DÖNEMDEYİM''

Danla Bilic'le yaşadığı kısa süreli aşkla çok konuşulan 28 yaşındaki oyuncu, L'officiel Hommes dergisine özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Kubilay Aka, ''Şu sıralar kendinden emin bir duruş ile ilerliyorsun. Sessiz ama bir o kadar da güçlü adımlarla. Neler hissettiğin bir dönemdesin?'' sorusu karşısında şu ifadeleri kullandı:

Kariyer olarak huzurlu ve hafif hissettiğim bir dönemdeyim. Ödevini yapmış öğrenci ferahlığında hissediyorum. Sessiz ve kendinden emin adımlarla ilerlemek sevdiğim bir motto. Son zamanlarda bunu önemsiyorum.

Danla Bilic - Kubilay Aka aşkı neden bitti Kafalar uyuşmadı dedi ve açıkladı

''DİNLEMEYİ ÇOK SEVİYORUM''

Aka, ''Seni sen yapan özellikleri nasıl tanımlarsın?'' sorusuna ise ''Kendimi anlatmayı çok sevmiyorum aslında ama bir şekilde fark yaratmasam veya özgün olmasam çalışırken bu kadar eğlenemem sanırım. Köşeme çekilip oturmak, hiçbir şey katmamak, sadece üstüme düşeni yapmak pek bana göre değil. Herkesin söyleyecek şeyleri var, ben dinlemeyi çok seviyorum. Sanırım uyum beni tanımlayan özelliklerimden biri. Birçok şeyi de buna borçluyum. Önemli olan yüzlerin gülmesi. Bütün dünyaya çok hızlı ulaşabiliyoruz. Yine de fanus içinde olmayı mantıklı buluyorum. Güvenli bölgemde, istediğim hızda ilerlemek şu an benim için ideal'' yanıtını verdi.

'HAKKIMDA ÇIKAN HABERLERDEN RAHATSIZ OLMUYORUM''

''Hakkında çıkan haberlere ve bu durumlarda neler yapıyorsun?'' sorusuna Aka'nın cevabı şu oldu:

İşin aslını arkadaşlarım, ailem, dostlarım biliyor. Bu yüzden rahatsız olmuyorum. Zaten bu işi yapıyorsak biraz da buna maruz kalmak doğasında var. Bir de herkes gibi bizler de yaşıyoruz, hayattayız, duygularımız var. Başımıza bir şeyler geliyor. Seviyoruz, hastalanıyoruz, korkuyoruz, mutlu oluyoruz, üzülüyoruz. Haftanın 5-6 günü, 12 saat sette çalışıyoruz. Yoğun tempoda haberlerden neredeyse en son benim haberim oluyor. Çok ağır bir şey olursa kişilik haklarım ihlal edilir veya kariyerimi riske sokabilecek bir yalan bir haberse de arkamda koca bir ajansım ve avukatım var; onlar hızlıca konuyla ilgileniyor.

''ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN HAYAT YAŞAMAYA DEĞER''

''Anlık kararlar ile canın ne istiyorsa o an onu yapabilecek bir cesarete sahip misin?'' sorusu karşısında ise genç oyuncu, ''Evet; klasik ama hayat kısa, şartlar ne olursa olsun yaşamaya da değer. Gecenin bir saati yola çıkıp sabah Urla’da sahilde çadırda uyandığım anlar da var, yemek yemek için Antep’e, Bursa’ya falan gitmişliğim de. Zamanımın çoğu çalışarak geçiyor; kısa zamanda kendime ayırdığım vakitte güzel olsun istiyorum'' diye konuştu.