Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto’nun en ‘Ballı Hafta’sı! 1 talihli ilave 20 milyon TL ikramiye kazandı!

Çılgın Sayısal Loto’nun en ‘Ballı Hafta’sı! 1 talihli ilave 20 milyon TL ikramiye kazandı!

Çılgın Sayısal Loto’da ilave ikramiye kazandırdı. Şans oyunu severlerin şansına şans katan ‘Ballı Hafta’nın çekilişi yapıldıç. 28 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen üçüncü çekilişinde 5 bilen 1 talihli ilave 20 milyon TL kazandı. Peki, Çılgın sayısal loto sonuçları nasıl öğrenilir? İşte 28 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları!

Çılgın Sayısal Loto’nun en ‘Ballı Hafta’sı! 1 talihli ilave 20 milyon TL ikramiye kazandı!

Çılgın Sayısal Loto’da Ballı Hafta! 1 talihli 20 milyon TL ilave ikramiye kazandı! Çekilişte, 5+1 kategorisinde bilen çıkmayınca ikramiye 5 bilen bir kişiye verildi.

5 BİLEN 1 TALİHLİ 20 MİLYON 834 BİN 980 TL İKRAMİYE KAZANDI

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, ‘Ballı Hafta’da 1 talihliye 20 milyon TL ilave ikramiye kazandırdı. 23 Mayıs Pazartesi ve 25 Mayıs Çarşamba günleri yapılan çekilişlerde 5+1 kategorisinde bilen çıkmayınca, ilave 20 milyon TL, 28 Mayıs’taki çekilişte sahibini buldu. 28 Mayıs’taki çekilişte de 5+1 kategorisinde bilen çıkmayınca ikramiye 5 bilen bir kişiye verildi. 5 bilen 1 talihli, toplam 20 milyon 834 bin 980 TL ikramiye kazandı.

Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada: “Sisal Şans ailesi olarak, Ballı Hafta’da 5 bilerek ilave 20 milyon TL’lik ikramiyeyi Balıkesir Bandırma’dan oynayarak kazanan talihlimizi tebrik ediyoruz. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz” ifadelerine yer verildi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/sonuclar adresinden ulaşılabilir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Yeni uygulamada ise 6 + 1 numara (SüperStar) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 4 TL. SüperStar sayısını oynamak ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar    adresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Tüm çekilişler, Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısı ile noter huzurunda gerçekleştirilmekte ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association- WLA) tarafından verilen WLA-SCS:2020 (Level 2) Güvenlik Kontrol Standartı Sertifikasına ve TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olan kurum, en büyük önceliği şeffaflığa vermektedir.

Dünya Piyango Birliği Üyesi Firma tarafından üretilen son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda noter huzurunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanıyor.