Geri Dön
GündemAÖF sonuçları ne zaman belli olacak? AÖF sınavı soru ve cevapları...

AÖF sonuçları ne zaman belli olacak? AÖF sınavı soru ve cevapları...

AÖF sonuçları açıklandı mı? AÖF sınavına katılan binlerce kişi sonuçların yayınlanmasını merakla bekliyor. Diğer yandan AÖF sınavı soru ve cevaplarının yayınlanması da merakla bekleniyor. İşte konuya dair ayrıntılar...

AÖF sonuçları ne zaman belli olacak? AÖF sınavı soru ve cevapları...

AÖF sınav sonuçlarının ne zaman yayınlanacağına dair henüz bir bilgi gelmedi. AÖF sınav soru ve cevapları da yayınlanmadı, merakla bekleniyor. İşte AÖF sınavına dair bilgiler...

AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor. https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

25-26 Kasım'da yapılan AÖF vize sınavlarının soruları ve cevapları ise henüz yayınlanmadı. Soru ve cevapların bir hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

AÖF SINAV SONUÇLARI

AÖF sınav sonuç, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde açıklanmakta olup öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır. Sınav sonuçları aof.anadolu.edu.tr web sayfası öğrenci otomasyonundan öğrenilebilir.

SINAV SONUÇ İTİRAZI

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

MAZERET SINAVI

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.