Gazete Vatan Logo

Türkiye Hayat Emeklilik müşterilerine indirim

Türkiye Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ya da İhtiyari Hayat Poliçesi bulunan 18 yaş üstü müşterilerine Türkiye Sigorta’dan uygun koşullarda sigorta yaptırabilecekleri bir indirim kampanyası başlattı.

Türkiye Hayat Emeklilik müşterilerine indirim

Türkiye Hayat Emeklilik’i tercih edenler 1 Haziran-31 Ağustos 2024 tarihleri arasında Türkiye Sigorta’nın kasko, konut ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinde yüzde 20 indirim fırsatlarıyla sigorta sahibi olmanın keyfini yaşıyor. Kampanya, bireysel emeklilik katılımcılarının yanı sıra gruba bağlı bireysel emeklilik ve işveren grup emeklilik sözleşmesi olan katılımcıları da kapsıyor. Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri sistemde kalma süresi aranmadan Türkiye Sigorta’nın indirim fırsatlarıyla sigortalarını yaptırabiliyor. BES veya İhtiyari Hayat poliçelerinde aylık asgari 1000 TL ve üzeri katkı payı ya da prim ödemesi yapan katılımcılara özel hazırlanan yüzde 20 indirim kampanyası, 31 Ağustos 2024 tarihlerine kadar geçerli olacak.
Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Türkiye Sigorta acenteleri veya anlaşmalı banka şubelerinden ürünler hakkında bilgi alarak poliçelerini indirimli olarak düzenletebiliyorlar.