Geri Dön
EkonomiTOKİ Konya Ardıçlı başvuru listesi! Konya TOKİ kura çekilişi ne zaman 2022, Ardıçlı 5. Etap kura çekimi sonuçları sorgulama!

TOKİ Konya Ardıçlı başvuru listesi! Konya TOKİ kura çekilişi ne zaman 2022, Ardıçlı 5. Etap kura çekimi sonuçları sorgulama!

Konya Ardıçlı TOKİ başvuru listesi açıklandı. Konya’da yapımı devam eden TOKİ konutları için şimdi kura çekilişi zamanı. Ardıçlı TOKİ konutları 5. etapta başvurular tamamlandı. 664 konutun kuralarının ne zaman çekileceği sorgulanıyor. Peki, Konya TOKİ kura çekilişi ne zaman 2022, Ardıçlı 5. Etap kura çekimi sonuçları sorgulama ve Konya Ardıçlı TOKİ başvuru listesi…

TOKİ Konya Ardıçlı başvuru listesi! Konya TOKİ kura çekilişi ne zaman 2022, Ardıçlı 5. Etap kura çekimi sonuçları sorgulama!

Ardıçlı TOKİ başvuru listesi 2022 belli oldu. Konya TOKİ kura çekilişi detayları başvuru listesinin açıklanmasıyla sorgulanmaya başlandı. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın girişimleri sonucunda Konya’da yapımı başlayan ve ilk etabı teslim edilen TOKİ Ardıçlı Konutları’nda inşaatlar son sürat ilerliyor. TOKİ Ardıçlı birinci etabı geçtiğimiz yıl sonuna doğru teslim edildi. Teslimatlar yapılırken 2,3,4,5 ve 6. etaplarda da inşaatlar son sürat devam etti. İlk etapta 1000 kişi konut sahibi oldu. 2. Etapta 500’den fazla konutun yapımı sürerken diğer etaplarda da binlerce konut sahiplerinin olmayı bekliyor. Peki, Konya TOKİ kura çekilişi ne zaman 2022, Ardıçlı 5. Etap kura çekimi sonuçları sorgulama!

KONYA TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN 2022?

TOKİ, Youtube ve sosyal medya sayfalarında 20 Ocak tarihinde noter nezaretinde çekiliş yapacak. Çekiliş sonucunda 664 konut sahiplerine verilecek.

Kura sonuçları TOKİ’nin internet sitesinde ilan edilecek.

TOKİ KONYA KURA ÇEKİLİŞİ İSİM LİSTESİ

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler