Gazete Vatan Logo

Tarım Kredi'den sonra zincir marketler de devreye girdi! 1000 üründe fiyatlar sabitlendi

4 zincir marketten biri olan ŞOK market, aldığı kararla 1000 üründe fiyatları sabitledi. 1000 üründe ocak ayı boyunca fiyatların sabitleneceğini açıklayan ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel, kampanyanın ülke ekonomisine ve müşterilerin bütçesine katkı vermek üzere yapıldığını söyledi.

Tarım Kredi'den sonra zincir marketler de devreye girdi! 1000 üründe fiyatlar sabitlendi

Türkiye’nin önde gelen gıda perakendecilerinden ŞOK Marketler, Ocak ayı boyunca 1000 üründe fiyatlarını sabitliyor. Pirinçten makarnaya, bakliyattan una, çay-kahveden şekere, sıvı yağdan margarine, patatesten soğana bir evin temel ihtiyaçları arasından belirlenen 1000 üründe fiyatlar Ocak ayı sonuna kadar sabit kalacak.

“Müşterilerimize ve ülkemiz ekonomisine destek oluyoruz”
Fiyat sabitleme kampanyası hakkında değerlendirmede bulunan ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel şunları söyledi:

“Küresel dalgalanmaların da etkisiyle hem üreticiler hem perakendeciler hem de tüketiciler açısından, maliyetlerin ve dolayısıyla fiyatların yükseldiği zorlu bir yıl geride kaldı. Biz de ŞOK Marketler olarak ülkemizin ekonomisine ve müşterilerimizin bütçesine katkı vermek üzere Ocak ayı boyunca 1000 üründe fiyatlarımızı sabitleme kararı aldık. Her zaman uyguladığımız düşük fiyat politikamızı bu defa Ocak ayı boyunca sabitleyerek müşterilerimize yönelik hoş bir sürpriz yaptık. Yani belirlenen 1000 ürünün maliyetleri artsa da fiyatları ay sonuna kadar sabit kalacak. Biz, güvenilir ve kaliteli ürünlerimizi daima en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. 81 ile yayılmış olan mağazalarımızda piyasa fiyatlarının altında uyguladığımız fiyat politikamızla, enflasyonun baskılanmasında önemli bir görev üstleniyoruz. Şimdiye kadar “Birlikten Berekete” yaklaşımı ile her zaman ülkemizin, üreticilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya da bunun en güzel örneğidir. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi piyasa fiyatlarının altında, her gün düşük fiyat politikamızla müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz." ŞOK Marketler'in yaptığı kampanyanın ardından internet sitesinde oluşan yoğun trafik nedeniyle siteye erişim imkansız hale geldi. Ocak ayı boyunca sürecek sabit fiyatlı ürünleri hemen satın almak isteyen vatandaşlar internet sitesine koştu.

Haberin Devamı