Geri Dön
EkonomiTarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede?

Tarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede?

Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri şubeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın et ve ayçiçek yaşı başta olmak üzere pek çok üründe indirim yapılacağı açıklamasının ardından merak konusu oldu. Piyasadaki fahiş fiyat artışına karşı indirim talimatı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “vatandaşa dara sokanları hizaya getirecek” dediği indirimler sonrasında Tarım Kredi Kooperatifi ürünleri, şubeleri sorgulanıyor. Peki, Tarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede? Tarım Kredi Marketleri hangi illerde? İşte detaylar…

Tarım Kredi Market şubeleri nerelerde var? En yakın Tarım Kredi Market nerede?

Tarım Kredi Marketlerinde yapılacak indirim gündemde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplu açılış töreninde verdiği indirim müjdesi sonrası vatandaşlar Tarım Kredi Marketlerine yoğun ilgi gösteriyor. Et ve ayçiçek yağı bvaşta olmak üzere pek çok ürün grubunda da indirime gidilecek. Peki, Tarım Kredi Kooperatif marketleri nerede? Tarım Kredi Marketleri hangi illerde? Tarım Kredi Market şubeleri adresleri!

TARIM KREDİ MARKET ŞUBELERİ NERELERDE VAR?

Şubat ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinin sayısının 500’e çıkarılacağını duyurmuştu. Pek çok ilde hizmet veren Tarım Kredi marketleri vatandaşın uygun fiyatlı ürün temin ettiği yerlerin başında geliyor. Üreticiden alınan ürünler tesislerde işleyerek veya işleterek kooperatiflerin yanı sıra Kooperatif Marketler aracılığı ile tüketicilere ulaştırılıyor. Hem üreticinin hakkının hem de tüketicin hakkını koruyarak ucuz, kaliteli ve doğal ürünlerin hesaplı fiyatlara satışa sunulması sağlanıyor.

İlk şubesini 2017'de açan Tarım Kredi Marketleri başlangıçta fiyat dengesi sağlamak amacıyla büyük şehirlerde teşkilatlanan marketler ile, tüketicilere online sipariş ile daha yaygın bir ağ ile hizmet sunuyor.

EN YAKIN TARIM KREDİ MARKETİ İÇİN TIKLAYIN