Geri Dön
EkonomiShiba Inu'de hareketlilik! Shiba neden yükseliyor?

Shiba Inu'de hareketlilik! Shiba neden yükseliyor?

Shiba Inu yükseliş trendinde! Shiba’da hareketlilik yatırımcısının yüzünü güldürürken analistler Sihiba’nın ilk gerçek testiyle karşı karşıya olduğunu vurguluyor. Şaka parası olarak ortaya çıkan ancak finansal bir değere ulaşan kripto paralardan Shiba Inu son günlerde yüzde 20'nin üzerinde prim yaptı. Peki, Kripto paralarda son durum ne? Shiba Inu ne kadar oldu? Shiba kaç dolar? İşte Shiba Inu yorumları ve kripto paralarda son durum!

Shiba Inu'de hareketlilik! Shiba neden yükseliyor?

Kripto para piyasalarında boğa beklentisi yeniden başlayacağı sinyalleri verilirken Eylül ayında başladığı müthiş yükseliş hareketiyle ilk 10 kripto para arasına giren, şu anda ise 12. sırada bulunan Shiba Inu'da balina hareketleri devam ediyor.

Uzun süredir düşüş eğiliminde olan ve gördüğü tarihi zirvesinden yüzde 50'den fazla uzaklaşan Shiba Inu'de yükseliş trendi başladı. Geçtiğimiz günlerde coin yakma işlemleri olacağı beklentisi de Shiba Inu’da yükselişi tetikledi.

SHİBA INU KAÇ DOLAR OLDU?

Ayrıca teknik açıdan bakıldığında konsolidasyon süreci sonrasında yükseliş trendi içine girdiği de gözlemleniyor.

Shiba Inu güne 0.00004212 Dolar seviyesinden başladı. Gün içinde en düşük 0.00004197 dolar, en yünsen de 0.00005134 dolar seviyesini gördü yüzde 22 civarında yükseliş gerçekleştiren Shiba Inu saat 07:39 itibarıyla 0.00005134 dolar seviyesinde işlem görüyor

TARİHİ ZİRVESİNDEN KOPUŞ YAŞAMIŞTI

Shiba Inu herhangi bir sebep olmaksızın Ekim ayının son günlerinde 0.00008840 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Bu tarihten sonra ise aralıksız olarak düşüş göstermeye başladı ve yüzde 50'nin üzerinde kayba yöneldi.

KRİPTO PARALARDA SON DURUM NE? 

Koronavirüs pandemisinin etkisini yeniden artırmasıyla birlikte Kripto Para piyasalarında Ekim ayında başlayan yükseliş dalgası yerini düşüşe bıraktı. Lider kripto para birimleri dar banda sıkıştı. Bitcoin 57 bin dolar seviyesinde dengeye otururken Ethereum da 4300-4500 dolar seviyesi arasında hareket göstermeye başladı.

Küresel çapta kripto paralara ilişkin olarak regülasyon çalışmalarının devam etmesi ve sonucunda ortaya çıkacak düzenlemelerin netlik kazanmaması da satış baskısını güçlü tutmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler