Geri Dön
EkonomiRnpol halka arz ne zaman? Rainbow halka arz eşit mi, kaç lot verir? Rainbow polikarbonat halka arz tarihi ve hisse kodu!

Rnpol halka arz ne zaman? Rainbow halka arz eşit mi, kaç lot verir? Rainbow polikarbonat halka arz tarihi ve hisse kodu!

Rainbow halka arz eşit mi oransal mı, Rnpol halka arz hangi bankalarda? Rainbow polikarbonat halka arz oluyor. 1995 yılından beri, Rainbow ailesi olarak polikarbonat ve polipropilen sektörlerinde dünya standartlarındaki ürün-hizmet kalitesini artırmak adına çalışan Rainbow halka arz süreci merak ediliyor. İşte Rainbow hisse fiyatı ve hisse kodu…

Rnpol halka arz ne zaman? Rainbow halka arz eşit mi, kaç lot verir? Rainbow polikarbonat halka arz tarihi ve hisse kodu!

Borsada işlem görecek Rainbow halka arz süreci araştırmaları başladı. Rainbow sabit fiyat yönteminde tek fiyat girilebileceği için, dağıtımda fiyat önceliği söz konusu olmayıp, zaman önceliği kuralı geçerli olacak. Peki, Rainbow halka arz eşit mi oransal mı? Rainbow halka arz hangi bankalarda? Rainbow hisse fiyatı ne kadar, hisse kodu ne?

RNPOL HALKA ARZ NE ZAMAN, RAİNBOW HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

30 Kasım - 1 Aralık 2021 tarihleri arasında Rainbow Polikarbonat talep toplama yapılacaktır. Halka araz izahnameye göre Eşit Dağıtım şeklinde olacaktır.

RAİNBOW POLİKARBONAT HALKA ARZ HANGİ BANKALARDA, HİSSE KODU VE HİSSE FİYATI?

SPK, Rainbow Polikarbonat Sanayi Ticaret AŞ'nin hisse başı 9,90 liradan halka arz başvurusuna onay verdi. Şirket, ek satışla beraber 12.000.000 TL nominal değerli payı halka arz edecek.

Rainbow Polikarbonat'un halka arz hisse kodu RNPOL olacak.

Şirketin halka arzında eşit dağıtım yöntemi kullanıldığı için tüm banka ve aracı kurumlardan katılım sağlanması beklenmektedir.

RAİNBOW KİMİN?

Yola çıktığımız 1995 yılından beri, Rainbow ailesi olarak polikarbonat ve polipropilen sektörlerinde dünya standartlarındaki ürün-hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarımıza kendi yenilikçi çizgimizi deneyimlerimizle birleştirerek devam ediyor ve giderek artan satış hacmimiz, başarı oranımız ve 17 yıllık deneyimimizle Türkiye nin en güçlü markalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Profesyonel, neşeli, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla güçlükleri aşarak bütün dünyada ve Türkiye de, neredeyse her yere verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler