Geri Dön
EğitimAUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı?

AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi güz dönemi vize sınavları birinci gün oturumları tamamlandı. Sınavların ardından yüzlerce aday, soruların ve cevap anahtarının erişime açılmasını bekliyor. AUZEF sınavları 14 Kasım Pazar günü de devam edecek. Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı? İşte detaylar...

AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi, güz dönemi ara sınavları başladı. Yüzlerce öğrenci vize sınavlarının birinci gün oturumlarını tamamladı. Gözler AUZEF sınav sonuçlarına çevrilirken 14 Kasım'da da sınavlar devam edecek. AUZEF güz dönemi vize sınavları sonrası soruların ve cevap anahtarının erişime açılması bekleniyor. Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı? İşte detaylar...

AUZEF SORU VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI?

2021 AUZEF güz dönemi ara sınav soruları ve cevapları henüz açıklanmadı. Sınav soruları ve cevap anahtarlarının ikinci gün oturumlarının tamamlanmasının ardından erişime açılması bekleniyor.

AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ (AUZEF) HAKKINDA

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açıköğretim ve uzaktan öğretim programlarının faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren uzaktan öğretim, 2011 yılından itibaren de açıköğretim kapsamında programlara öğrenci kabul eden AUZEF, bu yönüyle Türkiye’deki tek açık ve uzaktan öğretim hizmeti veren fakültedir.

AUZEF bünyesinde 24 Lisans, 22 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 33’i Açıköğretim, 18’i AUZEF’e bağlı Uzaktan Öğretim, 2’si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Öğretim programıdır.

AUZEF tüm öğrencilerine dünyanın her yerinde, internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

“Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında, yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler lisans veya ön lisans açıköğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirler.

AUZEF Mobil uygulamasıyla zaman ve mekandan bağımsız olarak, öğrencilerimiz ders materyallerine erişim sağlayabilirler.