Geri Dön
Personel AlımıTÜBİTAK KPSS’siz lise, ön lisans ve lisans mezunu 612 personel alacak! İşte TÜBİTAK başvuru şartları!

TÜBİTAK KPSS’siz lise, ön lisans ve lisans mezunu 612 personel alacak! İşte TÜBİTAK başvuru şartları!

TÜBİTAK personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, lise, ön lisans ve lisans mezunu 612 personel alınacak. Adaylarda KPSS şartı aranmayacak. Personel alımı SAGE, BİLGEM, MAM, RUTE, UME, ULAKABİM birimlerine alınacak. Başvurular 17 Haziran'a kadar yapılabilecek. Peki, TÜBİTAK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları!

TÜBİTAK KPSS’siz lise, ön lisans ve lisans mezunu 612 personel alacak! İşte TÜBİTAK başvuru şartları!

TÜBİTAK duyurdu! KPSS’siz 612 personel alacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, SAGE, BİLGEM, MAM, RUTE, UME, ULAKABİM birimlerine lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alınacak. Peki, TÜBİTAK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları!

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI KONTENJANLARI

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) ve Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezinde (ULAKBİM) görev yapmak üzere 84 kısmi süreli proje personeli (aday araştırmacı) alınacak.

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM), Marmara Araştırma Merkezi (MAM), SAGE, Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü (RUTE), Ulusal Metroloji Enstitüsü (UME) ve ULAKBİM'de Ankara, Konya ve Gebze'de görev yapmak üzere 413 proje personeli (araştırmacı) istihdam edilecek.

BİLGEM, SAGE ve RUTE'de Ankara ve Gebze'de görev yapmak üzere 15 proje personeli (teknik ve destek personeli) işe alınacak.

 BİLGEM, SAGE, RUTE ve UME'de Ankara ve Gebze'de görevlendirilmek üzere 67 proje personeli (Ar-Ge teknisyeni) istihdam edilecek.

 Ayrıca SAGE'de Ankara'da görev yapmak üzere 33 proje personeli (usta) da alınacak. Başvurular 17 Haziran'a kadar gerçekleştirilebilecek.

 

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN