Geri Dön
Personel AlımıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) KPSS’den en az 60 puanla sözleşmeli personel alacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) KPSS’den en az 60 puanla sözleşmeli personel alacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı duyurdu! Sözleşmeli destek personeli alınacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Bakanlığa, temizlik, bahçe bakım, aşçı, elektrik personeli, kaynakçı, ve tesisatçı alınacak. Başvuru yapacak adayların KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. Peki, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? ÇSGB personel alımı başvuru şartları ve Kariyer Kapısı başvuru ekranı!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) KPSS’den en az 60 puanla sözleşmeli personel alacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na (ÇSGB) temizlik, bahçe bakım, aşçı, elektrik personeli, kaynakçı, ve tesisatçı kadrolarında 20 personel alınacak. Peki, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? ÇSGB personel alımı başvuru şartları ve Kariyer Kapısı başvuru ekranı!

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Adaylar başvurularını 19/07/2022-29/07/2022 tarihleri arasında Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirebilecekler. Şahsen

veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

KARİYER KAPISI BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN

ÇSGB PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, atama süreci ile ilgili diğer bilgiler Bakanlığımız resmi internet sayfasından (www.csgb.gov.tr/duyurular) öğrenilebilecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) KPSS’den en az 60 puanla sözleşmeli personel alacak