Geri Dön
MemurAdalet Bakanlığı promosyonu ne zaman yatacak? Personele ne kadar promosyon verilecek?

Adalet Bakanlığı promosyonu ne zaman yatacak? Personele ne kadar promosyon verilecek?

Adalet Bakanlığı personeline rekor promosyon! Adalet Bakanlığı banka promosyon anlaşmasını protokole bağlanmıştı. Merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı banka belli oldu. Peki, Adalet Bakanlığı promosyonu ne zaman yatacak? Personele ne kadar promosyon verilecek? İşte detaylar…

Adalet Bakanlığı promosyonu ne zaman yatacak? Personele ne kadar promosyon verilecek?

Adalet Bakanlığı promosyonlarının ne zaman yatırlacağı merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanlığı personelinin banka promosyon anlaşması yapılmıştı. Rekor rakamla anlaşmayı tamamlayan Bakanlık, merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı bankayı belirledi.

ADALET BAKANLIĞI PROMOSYONU NE ZAMAN YATACAK?

Adalet Bakanlığı maaş ve ücret ödemeleri yapılacak banka Vakıfbank olarak belirlendi. Personele, 3 yıllık promosyon bedeli olarak 25 bin lira tek seferde 1 Eylül 2022-1 Ekim 2022 tarihlerinde kesinti yapılmaksızın hesaplara aktarılacak.

İŞTE ADALET BAKANLIĞI’NIN PROMOSYON AÇIKLAMASI

Adalet Bakanlığı personelinin banka promosyon anlaşması rekor bir rakamla protokole bağlanmıştır. Adalet Bakanlığı merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin Maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı bankanın tespit edilmesi amacıyla gerçekleştirilen ihalenin ilk oturumu 19.08.2022 tarihinde yapılmıştır.

İhalenin ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 TL olarak Vakıfbank tarafından verilmiştir. Diğer bankalar ise ihaleden çekilmiştir. Bakanlığımız temsilcileri ve Büro Memur Sen ile Koop İş Sen yetkililerinin katılımıyla 22.08.2022 tarihinde yapılan ihalenin son oturumunda Vakıfbank peşin ödenmek üzere 25.000 TL olarak teklifini revize etmiştir. Bu teklif üzerine ihale bu rakam üzerinden sonuçlandırılmıştır.

İhale sonucunda 3 yıllık promosyon bedeli olarak belirlenen 25.000 TL, 01.09.2022 - 01.10.2022 arasında tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın ilgili personellere ayrı ayrı ödenecektir. Sürece katkılarından dolayı Büro Memur Sendikası ile Koop-İş Sendikalarına ve Vakıfbank Genel Müdürü başta olmak üzere banka temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

Milletimize adalet hizmetlerini sunmak için faaliyetlerini özveriyle sürdüren her bir personelimize banka promosyon anlaşmasıyla ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını dileriz.