2017'de Boğa burcunu neler bekliyor

FİLİZ ÖZKOL |  18 Ocak 2017 Çarşamba - 17:01 | Son Güncelleme : 18 01 2017 - 17:01

Jüpiter 11 ekim 2017 yılına kadar çalışma ve sağlık evinizde kalacak. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Sevdiğiniz iş arkadaşlarınızla birlikte olumlu çalışmalar yapacaksınız.


 Mars dönemlerinde; Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Yıl boyunca Satürn sekizinci evinizde ilerleyecek ve miras ve geçmişten size verilmesi gereken maddi kazançları belirleyecek. Kazançlarınızı dengelerken zorlanıyorsanız., bunaldığınız borçlarınızı yeniden destekleyecek şartlarınızı düzenleyeceksiniz. Satamadığınız bir mülkünüz ve mirasınızla ilgili olaylar çözüm sağlayacak. Bu yıl da, hırs ve başarılı olmaya devam edeceksiniz. Para size başkalarının size yaratacağı fırsatlar üzerinden gelecek. Para gezegeniniz Merkür yıl içinde burçları dolaşırken değişik konularda size şans kapılarını açacak. Mart ve nisan ayları enerjinizi destekleyen olumlu gezegen hareketlerini getirecek. Mars’dan önemli destek alacaksınız. Bir Boğa olarak hayatınızı kendiniz planlamak istersiniz. 2017 Yılında aile ve yuva evinizde ve mesleki evinizde 3 tutulma yaşayacaksınız. Ailenizden kopmanız gerekebilir Bazı değerlerinizi yeniden gözden geçirmek ve bağlarınızı denetlemek zorunda kalabilirsiniz. Derin hislerinizle yüzleşeceksiniz. Yenilikler istiyor ve başaramıyorsanız, şubat ayında Balık burcunda gerçekleşen bir tutulma ile cesaretinizi ortaya koyan işler yapacaksınız.
 
BOĞA KADINI AŞK:
 
Siz Boğa kadınları çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip olduğunuz için, aşkta da aşırılıklara kaçabilirsiniz. Gerçek sevgiyi ararken, yanlış evliliklere sürüklenebilirsiniz. Sessiz, sakin yapınıza rağmen, derin ve yoğun duygulara sahipsiniz. Ses tonunuzun mükemmel oluşunu siz de biliyor ve sanata karşı eğiliminizi engelleyemiyorsunuz. Güzelliğe ve uyuma olan tutkunuzu herkes anlayamaz. Her şeyden şikayet eden kadınlardan olmadığınız için de, çoğu kez gereğinden fazla sorumluluk alırsınız.
 
Bu yıl arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün.
 
1-15 Ocak tarihlerinde yalnızlık duygusu içinde yeni bir aşka kapılma olasılığınız var. Eski ve yeni şartlarınızı göden geçirmelisiniz. Yine karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek biri kafanızı karıştıracak ve eski aşkınızla yeni aşk arasında kalabilirsiniz. Evli iseniz, ilişkinizi güçlendirmeyi deneyin. Çünkü
 
bu dönem de beraberliğiniz ciddi bir aşama geçirecektir. Olayları abartmadan çözümlemelisiniz. Ayrılık ve devamı için tereddütleriniz olacaktır. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. 30 Ağustos- 13 Eylül tarihlerinde l tatillerde karşılaşacağınız kişilerden etkileneceksiniz fakat bu dönem ailenizin sorumluluğu da üzerinizde olacaktır
 
BOĞA ERKEĞİ AŞK:
 
Ciddi ve sakin yapınız sizi , iyi bir aile reisi olmaya aday yapar. Son derece sabırlı, pratik ve çözümleyici yapınızla tercih edilen bir kişi olmanız sizin için kaçınılmazdır. En büyük amacınız sevdikleriniz ile birlikte, duygu dolu anlar yaşamalarıdır.
 
21-Ocak – 21 Mart dönemizde seminer ve eğitim kurumlarında yaşantınızın en büyük aşkına rastlayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda gidermek için işte size verilecek fırsatlar dönemi. Bu günleri iyi kullanmalı ve uzlaşma yolunda atacağınız adımlarınızı ayarlamalısınız. Yalnızsanız arkadaşlarınızın desteği ile bir ilişki içinde olacaksınız. Beraberliğiniz varsa, yatırımlarınızı kendi beraberliğinize yapmalısınız.16-24 Nisan tarihlerinde aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle başbaşa kalmak yerine, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız. Mayıs döneminde ilişkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız, partneriniz sürpriz bir evlilik kararı ile karşınıza çıkabilir. Bu dönem romantik kalmaya devam edin.
 
Haziran dönemi, yaşamla ilgili düşüncelerinizi gözden geçirecek ve hayattan beklentileriniz konusunda fikir değiştirebilirsiniz. İsteklerinizin yeniden gözden geçireceksiniz. 29Ekim- 12 Kasım döneminde eşinizle ilgili duygularınız ve kızgınlıklarınız ön plana çıkacak. Karşılıklı uyum içinde yapacağınız konuşmalar her ikiniz için yapıcı olacaktır.16 Kasımdan sonra eşinizle veya partnerinizle aranızdaki buzların çözüldüğünü göreceksiniz. Kalbi boş olanlar için tutku ve aşk dolu bir dönem olacak. 16 Aralıktan sonra aşkınızda güç birliği içine gireceksiniz. Aşkınızı bozmamaya özen gösterin.
 
İŞ HAYATINIZ
 
7Ocak- 7 Mart döneminde iş durumunuz yükselecektir. Fakat iş konumunuzu değiştirmek için yeni bir yere ihtiyacınız olacaktır. Bazı harcamalarınız gündeme gelecektir. 8-23 Ocak döneminde çocuklarınız ve sosyal yaşamınızla ilgili harcamalarınız olacaktır. Ayrıca eşiniz ve partnerinizde gelirleriniz konusunda size destek verecektir. Şubat döneminde, her türlü alış verişiniz ertelemekte yarar var. Sonradan kullanmayacağınız eşyalara yatırım yapabilirsiniz. Alış verişleriniz bu dönem erteleyebilirsiniz.26 Mayıs – 18 Haziran döneminde yeni girişimlerden kaçınmalı ve eski alacak ve borçlarınızla ilgilenmelisiniz.
 
14-22 Haziren dönmelerinde eşinize veya kadın yakınlarınıza maddi destek sunmak orunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınızdan gelecekte farklı maddi yardımlara da hazır olmalısınız. 16- Temmuz- 16 Eylül tarihlerinde eşiniz veya ortaklarınızın mal durumundan yaralanabilirsiniz. Bol kazançlı bir dönem sizi bekliyor. 27 kasım- 11 Aralık döneminde, dikkatli olmalısınız. Aniden gelişen
 
ve hesapta olmayan ödemeleriniz yüzünden bunalabilirsiniz. Kredi talepleriniz red edilebilir. Eşin ve ortaklarınızla yapacağınız durum değerlendirmesi sizi rahatlatacaktır.
 
SAĞLIK
 
Sağlığınızla ilgili önemli bir değişim görülmüyor. Yıl boyunca kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.Yılın ilk günlerinde sağlığınız size problem yaratmayacaktır. 14-22 Haziran tarihlerinde duygusal yoğunluğu fazla olacaktır. İç dünyanıza yönelecek ve kendi sorunlarınızla baş başa kalmak isteyeceksiniz.1Temmuz- 1 Eylül tarihlerinde kendinize olabildiğince iyi bakmalısınız. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Hormonal rahatsılıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuz abaşvurmalısınız.8- 16 Aralık tarihlerinde doğa ve meditasyon size iyi gelecektir. Ormanlık ve yeşillik yerlere yürüyüşler yapmalısınız.
 
BAŞARI RENGİNİZ: Mavi, Sarı. Kahverengi
 
AŞK RENGİNİZ: Parlak turuncu. Pas sarısı, gece mavisi
 
SAĞLIK RENGİNİZ: Uçuk mavi, beyaz

ETİKETLER

boğa burcu