Gazete Vatan Logo

Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir? Lamia bulundu mu, kaçırıldı mı kaçtı mı?

Müge Anlı ailesinin yanından kendisinden yaşça büyük bir adam için kaçan 18 yaşındaki Lamia'yı buldu. Yayına çıkan Lamia'nın açıklamaları herkesi şaşırttı. Peki, Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir?

Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir? Lamia bulundu mu, kaçırıldı mı kaçtı mı?

Müge Anlı'nın programında, Naile Sayınkarakaya, 18 yaşındaki kızı Lamia Sayınkarakaya'nın 46 yaşındaki bir kişi tarafından kaçırıldığını iddia etti ve yardım istedi.

Müge Anlı Lamia Murat kimdir, Lamia Sayınkarakaya olayı nedir?

Lamia, 22 Nisan'da evden ayrıldı, annesinin iddiasına göre 47 yaşındaki Murat adlı kişi kızını kaçırdı. Kızıma ulaşamadığını söyleyen anne, Müge Anlı’ya başvurdu.

Annesinin yüreğine su serpildi, Lamia geldi ancak iknalar çabasız kaldı. Yayına ailesine sarılmak için gelen Lamia, Murat ile birlikteliğini önce reddetse de sonra ailesinden anlayış istedi. "Murat'ı seviyorum ve bunu kabullenmelerini istiyorum" diyen Lamia, Müge Anlı'nın ikna çabalarına da cevap vermedi: "Hataysa bile hata olduğunu yaşayıp görmek istiyorum" dedi.

Geçtiğimiz bölümde telefon bağlantısında 37 yaşında olduğunu söylediği Murat'ın bugün 35 yaşında olduğunu söyleyen Lamia'ya annesi karşı çıktı. Murat'ın 50 yaşında olduğunu savundu.

Aynı zamanda Müge Anlı, bu kişinin uyuşturucu madde ile ilgili konularda sabıkası olduğunu da genç kıza anlatmaya çalıştı.

Haberin Devamı

Lamia, Murat'ın uyuşturucu madde kullanmadığını ve kendisinin de bu işe bulaşmadığını söyledi. Arabada bulunan maddenin ise başkasının olduğunu söyledi.

Murat'ın yengesi ile ilişkisi olduğunu gösteren mesajlar da ortaya çıktı. Yenge, Lamia'ya ağza alınmayacak küfürler sarf ederek Murat'tan uzak durmasını söyledi. Yayında Murat'ın annesinin ise hapse girdiği ve kızlarını uygusuz yerlerde çalıştırdığına dair iddialar da yer aldı.

Yayına bağlanan Murat'ın annesi Lamia'nın 1 Haziran'da, yani doğum gününde, nikah tarihi aldığını söyledi. Müge Anlı'nın sorusu üzerine Lamia bu iddiayı kabul etti. Reklam sonrası Lamia, "Fikrim değişmedi. Evleniyorum" dedi.