Gazete Vatan Logo

Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon olacak mı? Yeni dizi Kimler Geldi Kimler Geçti kaç bölüm?

Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger ve Boran Kuzum'un başrolde olduğu Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi, Netflix'te yayınlandı. 8 bölüm birden yayınlanan diziyi izleyenler dizinin 2. Sezonun olup olmayacağını araştırıyor. Peki, Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon olacak mı?

Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon olacak mı? Yeni dizi Kimler Geldi Kimler Geçti kaç bölüm?

30 yaşındaki avukat Leyla'nın ve aynı hukuk bürosunda çalıştığı iş arkadaşlarının hayatlarına odaklanıyor. 8 bölüm yayınlanan dizide anlatılan olaylar, 'bench', 'ghost', 'ilişki' ve sonunda 'ilişme' başlıklarıyla işleniyor.

Başarılı bir avukat olan Leyla Taylan, ihanetle biten ilk aşkının acısından uzun süre kurtulamaz. Artık bu duruma bir son vermek isteyen Leyla, aradan geçen yılların ardından yeniden flört dünyasına adım atar. Bu sırada arkadaşı olan yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılık acısından kurtulup, "yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur.

Leyla’nın karşısında 15 yıl içerisinde üç kez evlenip boşanan bir ilişki katili olan Cem Murathan vardır. Leyla, müvekkilini narsist adama karşı en ateşli şekilde savunurken, o ateşle ortalık doz duman olur.

2 Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon olacak mı?

Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon çıkış tarihi henüz resmi olarak duyurulmadı.