Geri Dön
YaşamKadıköy metro olayı ne? Kadıköy Tavşantepe metrosundaki bıçaklı adam yakalandı mı?

Kadıköy metro olayı ne? Kadıköy Tavşantepe metrosundaki bıçaklı adam yakalandı mı?

Kadıköy Tavşantepe metrosu bıçaklı adam yakalandı mı? İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir kadına elinde bıçakla tehditler savuran saldırgan yakalandı. Peki, Kadıköy Tavşantepe metro olayı ne?

Kadıköy metro olayı ne? Kadıköy Tavşantepe metrosundaki bıçaklı adam yakalandı mı?


İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dün akşam saatlerinde kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı. Edinilen bilgiye göre polis ekiplerinin çevrede yaptığı çalışmalar sonucu sosyal medyada yayınlanan görüntülerdeki saldırganın E.Y.(32) olduğu tespit edildi. Yapılan çalışma sonucu saldırgan saat 02.30 sıralarında yakalanarak gözaltına alındı. Peki, Kadıköy Tavşantepe metro olayı ne?

KADIKÖY TAVŞANTEPE METRO OLAYI NE?

Kadıköy- Tavşantepe metrosunda yaşandı. Kadıköy yönüne doğru ilerleyen Metro, Bostancı Durağında beklediği sırada, bir kadın ile erkek arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Elinde bıçak olan erkek, etrafa küfürler savurarak önce kadının üzerine yürüdü ardından vagondan indi. Daha sonra küfürler ederek tekrar vagona binen kişi, elindeki bıçağı tartıştığı kadına doğru sallayarak, yanına çağırdı ve küfürler eşliğinde "Suratını keserim senin" diye bağırdı. Saldırgan daha sonra vagon kapılarının kapanmasıyla gözden kaydoldu. O anlar trende bulunan diğer yolcular tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

KADIKÖY TAVŞANTEPE METROSUNDAKİ BIÇAKLI ADAM YAKALANDI MI?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunan şahıs yakalanmıştır" denildi. Öte yandan Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili derhal soruşturma başlatıldığı ve yakalanan şüpheli E.Y.'nin bugün itibariyle adliyeye getirileceği bildirdi.

20 SUÇ KAYDI BULUNUYOR

E.Y.'nin yapılan incelemesinde 20 suç kaydının olduğu anlaşıldı. E.Y.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Kadıköy-Tavşantepe Metro içerisinde bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunan şahıs yakalanmıştır" denildi. Polisin saldırganı yakalama anı kameraya yansıdı. Görüntülerde polisin eve giderek saldırganı gözaltına aldığı görülüyor.

Kadıköy metro olayı ne Kadıköy Tavşantepe metrosundaki bıçaklı adam yakalandı mı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler