Gazete Vatan Logo
Kasımpaşa Spor Selçuk İnan Galatasaray'dan istediği 2 futbolcuyu açıkladı

Selçuk İnan Galatasaray'dan istediği 2 futbolcuyu açıkladı

Kasımpaşa teknik direktörü Selçuk İnan, Galatasaray'dan Van Aanholt ve Seferovic'i istediklerini açıkladı.

Selçuk İnan Galatasaray'dan istediği 2 futbolcuyu açıkladı

Kasımpaşa'nın teknik direktörü Selçuk İnan TRT SPOR'a açıklamalarda bulundu.

İstedikleri sonucu alamadıklarını söyleyen İnan, "2 aydır buradayım istediğimiz sonuçları alamazsak da gelişim gösteriyoruz oyuncularda bunu bize gösteriyor. Süper ligde her maç çok zorlu ama büyük takımlarla maç yapınca zorluk düzeyi yükseliyor. Oyuncularda bunun farkında bütün oyuncular böyle maçları oynayıp kazanmak ister. Biz bunların farkındayız puan ve puanlara çok ihtiyacımız var artık bu iyi oyunun karşılığını almak istiyoruz. Umudumuz Fenerbahçe maçı ile seri yapmak galibiyetler almak. İyi oyunu belli bir yere getiriyoruz ancak sonuçlar şu an istediğimiz gibi değil bunu Fenerbahçe maçı ile başlatmak istiyoruz. Yasin Özcan adına umutluyum. Çok özverili ve karakterli bir oyuncu. Potansiyeli çok yüksek. Temennim onun Türk futboluna uzun yıllar hizmet etmesidir." ifadelerini kullandı.

"BABA OĞUL GİBİYİZ"

Fatih Terim'in kendisi için öneminden bahseden Selçuk İnan, "Fatih Terim ile aramızdaki saygı hiçbir zaman kaybolmadı ondan çok şey öğrendik öğrenmeye devam ediyoruz. Baba oğul gibiyiz hocada bu şekilde görüyor. Öğretmen öğrenci ilişkimiz her zaman devam ediyor. İlk maçıma geleceğini bilmiyordum çok heyecanlandım haberim yoktu ilk maçımda destek olması benim için çok önemliydi." dedi.

Haberin Devamı

Okan Buruk ile ilgili de konuşan İnan, "Herkesin de bildiği gibi rekorlar kırıyor. Çok başarılı buluyorum. Galatasaray her zaman şampiyonluğa oynayan bir takım oldu. Bu sene de aynı performansı gösteriyorlar. Okan Buruk da çok başarılı ilerliyor. Okan Hoca çok doğru işler yapıyor. Bu başarıyı da hak ediyor." diye konuştu.

"ARDA'NIN POTANSİYELİ YÜKSEK"

Arda Güler'in performansına değinen genç teknik adam, "Arda Güler'i izlediğimde Fenerbahçe'deydi bahsedilen konuşan bir oyuncuydu hocayla bunu paylaştım o da izlemişti. Potansiyelini henüz gerçekleştiremedi ancak gerçekleştirmek için zamanı var. Klopp'u biraz daha kendime yakın hissediyorum hep değişkenlik gösteriyor. Oyun felsefem önde oynamak ofansif takım yaratmak. Bunlar zaman alan işler oyuncuları iyi tanımak o tip oyunculara sahip olmak gerekiyor.." ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

AANHOLT VE SEFEROVIC

Transfer ile ilgili de konuşan genç çalıştırıcı, "Bir çok oyuncuya ilgilimiz var. Gerekli takviyeler yapılacaktır. Yönetimimiz elinden geleni yapacaktır. Şu an bir ihtiyacımız var bunu görüyoruz ama bizim işimiz sahada. Konsantre olduğum asıl taraf saha. Van Aanholt ve Seferovic olabilir. Onlar da konuştuğumuz bazı isimler. Şu anda kesinleşmiş bir şey yok. Olduğu zaman zaten öğrenirsiniz." şeklinde konuştu.