Gazete Vatan Logo
Hatay Spor6 Şubat'tan beri haber alınamıyor! 'Tanrım, kimsenin yapmadığını yapmanı istiyoruz'

6 Şubat'tan beri haber alınamıyor! 'Tanrım, kimsenin yapmadığını yapmanı istiyoruz'

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremde yakından etkilenen illerden biri olan Hatay'da enkaz altında kalan Atsu'dan hala haber alınamaması Gana'da da büyük üzüntü yarattı. Ünlü müzisyen Diana Antwi Hamilton vatandaşı için dua ederken, Hamilton'un Tanrım, "kimsenin yapmadığını yapmanı istiyoruz" sözleri sporseverleri kahretti.

6 Şubat'tan beri haber alınamıyor! 'Tanrım, kimsenin yapmadığını yapmanı istiyoruz'

Hatay'da 12 katlı, 250 daireli Rönesans Rezidans, Kahramanmaraş merkezli depremlerle yerle bir oldu.

Enkazda arama kurtarma çalışmaları devam ederken, binada yakını olan vatandaşlar ise çaresizce bekleyişlerini sürdürüyor. Hataysporlu futbolcu Christian Atsu'nun kardeşi Isaac Twasam ve oyuncunun menajeri Nana Sechre de binanın enkazı önünde bekleyişini sürdürüyor.

31 yaşındaki futbolcunun yakınları enkazdaki arama kurtarma çalışmalarını yakından takip ederken, Atsu'dan gelecek umutlu haberi bekliyor.

Ganalı oyuncunun kardeşi ve menajerinin oldukça üzgün oldukları gözlendi.

PAZARTESİ'DEN BERİ HABER ALINAMIYOR

Yıldız kanat oyuncusu Christian Atsu ve Hatayspor sportif direktörü Taner Savut, Türkiye'nin orta güneyini ve Suriye'yi vuran depremlerin ardından 6 Şubat 2023 Pazartesi gününden beri kayıp.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Çok sayıda ödüllü Ganalı müzisyen Diana Antwi Hamilton, depremde Enkaz altında kalan Christian Atsu için dua ederken gözyaşlarını tutamadı.

Diana Antwi Hamilton, GTV Breakfast Show'a verdiği bir röportajda, futbolcunun sağ salim enkazdan çıkması için özel dualar etti.

Haberin Devamı

Hamilton, "Dünya, Atsu'nun kurtarılması için çok heyecanlı ve sen bunu biliyorsun. Bu yüzden Tanrım, kimsenin yapmadığını yapmanı istiyoruz." dedi.