Geri Dön
GalatasarayTransferi Okan Buruk, Erden Timur değil Omar bitirmiş

Transferi Okan Buruk, Erden Timur değil Omar bitirmiş

Galatasaray'ın Norveçli yıldızı Fredrik Midtsjö sarı kırmızılı kulübe gelmeden önce milli takımdan arkadaşı olan Omar'dan bütün bilgileri aldığını açıkladı.

Transferi Okan Buruk, Erden Timur değil Omar bitirmiş

Galatasaray'ın yeni transferi olan Norveçli orta saha oyuncusu Fredrik Midtsjö'nün transferiyle ilgili dikkat çeken bir detay ortaya çıktı.

Galatasaray, Alkmaar'ın oyuncuyu geç gönderme hamlesini nakit ödeme ile çözdü. Mali şartları açıklanan Norveçli orta saha için AZ Alkmaar'a 3.5 milyon euro bonservis bedeli ödenecek. Sarı-kırmızılı kulüp bu rakamın yarısını peşin olarak ödeyerek bu transfer sürecini hızlandırdı. Midtsjö'yü haftaya göndermek isteyen Hollandalılar, Galatasaray'ın yaptığı acil ödemeyle ikna oldu.

"OMAR'DAN BİLGİLERİ ALDIM"

Statta bulunan G.Saray Müzesi'ni gezen Norveçli oyuncu, GS TV'ye ise şu açıklamaları yaptı: "Galatasaray etkileyici bir kulüp. Burada olduğum için mutluyum. Gelmeden önce Omar ile konuştum. Bana pozitif bilgiler verdi. Bu kulüpte çıkacağım yeni macera için sabırsızlanıyorum. Buraya şampiyonluk kazanmaya geldim. Taraftar ve takım için her şeyimi en yüksek seviyede vereceğim."

Transferi Okan Buruk, Erden Timur değil Omar bitirmiş