Gazete Vatan Logo
Fenerbahçe Acun Ilıcalı harekete geçti! Aziz Yıldırım hakkında tazminat davası açtı

Acun Ilıcalı harekete geçti! Aziz Yıldırım hakkında tazminat davası açtı

Fenerbahçe'de yaklaşan başkanlık seçiminde Ali Koç'un listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu.

Acun Ilıcalı harekete geçti! Aziz Yıldırım hakkında tazminat davası açtı

Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç'un aday yönetim listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında söylediği sözler üzerine suç duyurusunda bulundu.

Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım hakkında "asılsız iftira ve hakaretleri" gerekçesiyle İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 10 Milyon Lira tazminat davası açtı.

Ayrıca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına da suç duyurusunda bulunuldu.

Aziz Yıldırım, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda Acun Ilıcalı'yı hedef alarak olay iddialarda bulunmuştu.

ACUN ILICALI'DAN TEPKİ

Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında söylediği sözler üzerine Acun Ilıcalı şu şekilde tepki göstermişti:

Aziz Yıldırım’ı anlayamıyorum. Ne zaman başkan değişti, Aziz Yıldırım bana düşman oldu. Aziz Yıldırım varken de kulübe yardım ediyordum. 5-6 güne kadar benle hiçbir problemi yokken şimdi akla hayale sığmayacak iftiralarda bulunmaya başladı. Hiç mi vicdanın yok? Aziz Bey, bana iftira atabilirsin. Ama Fenerbahçe Kulübü’ne iftira atamazsın. İrfan Can transferinde kulübü şikayet ediyorsun. Şimdi de 'Menajere açıktan para verdiler' diyorsun. Fenerbahçe taraftarı bunları unutmaz.

Haberin Devamı

Aziz Yıldırım, Dominika’daki insanların pasaport olayını Dominik Cumhuriyeti zannetmiş... Aynı ülke bile değil! Hayatımda hiç o ülkeye gitmedim. Dominik pasaportunun herhangi bir esprisi yok. Bana yapılanı başkası yapsa çok ağır konuşurum ama sonuçta Fenerbahçe başkanlığı yapmış birine bir şey söylemek istemiyorum.

Acun Ilıcalı harekete geçti Aziz Yıldırım hakkında tazminat davası açtı